Zaskoczeni? Kaia Gerber to kolejna słynna córka, która czerpie inspiracje od swojej sławnej mamy. Kilka miesięcy temu było głośno o tym, że córka Courteney Cox założyła słynną sukienkę swojej mamy sprzed 21 lat. Gwiazda modelingu kilka dni temu świętowała swoje urodziny, o tyle ważne, bo Kaia Gerber właśnie skończyła 18 lat. Feta odbyła się w słynnym nowojorskim Paradise Club, gdzie odbyło się m.in. show w wykonaniu Amandy Lepore. Na liście gości nie zabrakło również rodziców solenizantki, czyli Cindy Crawford i Rande'ego Gerbera. To o czym wszyscy teraz mówią to stylizacja modelki. 

Kaia Gerber i Pete Davidson są parą. To już oficjalne! >>

Kaia Gerber składa hołd Cindy Crawford. Zobaczcie jej urodzinową stylizację

Od początku swojej kariery w modelingu Kaia Gerber porównywana jest do swojej słynnej matki. Powodem jest nie tylko podobna ścieżka kariery, ale podobieństwo nastolatki do Cindy Crawford. Urodą Gerber od kilku lat zachwycają się styliści, fotografowie oraz projektanci. Tak samo było w przypadku jej rodzicielki tylko kilka dekad wcześniej. Świeżo upieczona 18-latka postanowiła złożyć hołd Crawford i na swoją urodzinową imprezę wybrała stylizację łudząco podobną do stroju Cindy z lat 90. 

Kaia Gerber i jej stylizacja urodzinowa od Versace

Chodzi o look od Versace, którą miała na sobie ikona modelingu w 1992 roku na gali MTV Video Music Awards. Specjalnie dla córki Cindy Crawford włoski dom mody odtworzył częściowo ten model. Kaia wyglądała zachwycająco! Głowna zmiana dotyczy dolnej części stylizacji - młoda Amerykanka miała krótką spódnicę, zamiast długiej.

Cindy Crawford w 1992 roku

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kaia (@kaiagerber) Wrz 7, 2019 o 11:19 PDT