Podczas gdy większość kochających partnerów decyduje się na podarowanie ukochanej bukietu kwiatów, zapachowej świecy lub pudełka czekoladek, gwiazdor poszedł o krok, a nawet kilka kroków, dalej. Postanowił okazać swoją miłość w sposób, który najczęściej możemy oglądać w sztampowych komediach romantycznych. Zdecydowanie nie jest typowym mężem. Jaka zatem jest jego idea doskonałego, romantycznego gestu? Zamienił czułości swojej żony w stand imitujący wiadomość tekstową – treść w czarnej chmurce przypominającej tę z czatu. Czy to nie jest urocze?

„Tęsknię za Tobą. Tęsknię za Twoim uśmiechem, śmiechem. Tęsknię za Twoim przytulaniem. Tęsknię za Twoimi pocałunkami. Tęsknie za Twoimi żartami. Tęsknię za uprawianiem miłości z Tobą. Tęsknię za byciem w Twoich ramionach” – czytamy z niecodziennego prezentu, udostępnionego na Instagramie Idiot Box Artwork.

Wykonawcy z Idiot Box podzielili się szczegółami na temat zamówienia w rozmowie z portalem Popsugar. Powiedzieli, że Justin skontaktował się z nimi i zlecił wykonanie tego dzieła jako niespodzianki dla żony, gdy ta była nieobecna. Prezent ma wymiary około 90 × 90 centymetrów i jest wykonany na drewnie z użyciem akrylu i żywicy.

Instagram/Idiot Box Art

Informacja o prezencie pojawiła się kilka tygodni po tym, jak Hailey Bieber wróciła z Tygodnia Mody. To był dla niej intensywny czas, więc zakładamy, że spersonalizowany upominek od ukochanego dosłownie zwalił ją z nóg. 

Po burzliwym związku z Seleną Gomez, Justin znalazł miłość niczym z romantycznego filmu, w ramionach Hailey Baldwin. Para niedawno obchodziła 5. rocznicę ślubu. Teraz piosenkarz udowodnił swoje uczucia wobec małżonki w najbardziej nowoczesny sposób – przekształcając jej wiadomość tekstową. Widać, ile te słowa znaczą dla artysty. Może ten gest posłuży polskim mężczyznom jako inspiracja? Trzymamy kciuki.