Justin Bieber złożył Hailey życzenia z okazji jej 25. urodzin

Po tym jak Justin Bieber upamiętnił swoją ostatnią rocznicę ślubu poprzez wpis poświęcony miłości do Boga, tym razem zdecydował się na bardziej romantyczne słowa. Piosenkarz opublikował uroczą galerię zdjęć ze swoją żoną, Hailey Bieber i podpisał ją bardzo rozczulającym wyznaniem. 

Moje serce należy do Ciebie. Moje oczy należą do Ciebie, moje usta należą do Ciebie. Jestem twój. Jestem tak błogosławiony, że jestem twój. Jesteś moja na zawsze. Życie nie miało większego sensu, dopóki nie zostałaś moją żoną. Nigdy nie przestanę cię kochać, nigdy nie przestanę cię trzymać i nigdy nie przestanę cię chronić. Moja królowo jesteś dla mnie więcej niż wystarczająca i każdego dnia będę sprawiać, żebyś czuła się jak królowa, którą jesteś. Jak powiedziałaby twoja babcia swoim portugalskim akcentem „Happy Bursday Baby” kocham cię do końca świata i jeden dzień dłużej :) - napisał na swoim Instagramie Justin Bieber

 

Wpis z okazji rocznicy ślubu Biebera w ogniu krytyki

We wrześniu Justin i Hailey Bieber świętowali 2. rocznicę ślubu. Podczas, gdy modelka udostępniła serię zdjęć z dnia, gdy powiedzieli sobie sakramentalne "tak", Justin pokusił się o wpis na temat miłości do Boga. 

Podzielił się również dłuższą wiadomością o tym, jak Bóg „wybaczył” mu jego przeszłe czyny i obecnie prowadzi go po właściwej ścieżce. Fani szybko zainteresowali się dziwnymi postami, na które wylała się fala hejtu, ponieważ uznali to za upokorzenie Hailey. 

Wierzę, że Bóg kontroluje każdy aspekt mojego życia. Wierzę, że Bóg mnie kocha i że zawsze myśli o mnie. Wierzę, że jestem prowadzony przez ducha bożego i chroniony przed wrogiem. Wierzę, że wybaczono mi każde złe działanie lub myśli z mojej przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. - napisał na Instagramie Justin Bieber