Halloweenowe wydarzenie odbyło się w piątkowy wieczór, 27 października, w Los Angeles. Wśród uczestników były takie gwiazdy jak Alessandra Ambrosio, Justin Bieber, Austin Butler, Kaia Gerber, Jessica Alba, Paris Hilton, Glen Powell, Rachel Zoe, Megan Fox, Machine Gun Kelly i wiele więcej.

Wszyscy zachwycili swoimi „spooky” kostiumami na czele z hostami, którzy przebrali się za Sandy i Dany z kultowego musicalu Grease z 1978 roku. Megan Fox i Machine Gun Kelly zdecydowali się na kostium inspirowany filmem Quentina Tarantino, Kill Bill. Kanadyjski piosenkarz, Justin Bieber pojawił się standardowo w bardzo luźnym wydaniu – stroju ze sprzętem do snorkelingu. Paris Hilton nawiązała do stylizacj Britney Spears z wideoklipu do utworu „Toxic”. Równie kreatywny strój mieli Kaia Gerber i jej partner, aktor Austin Butler. Oboje przebrali się za słynną parę lat 60. – aktorkę i modelkę Edie Sedgewick oraz artystę Andy Warhola.

Źródłem inspiracji do kostiumu halloweenowego może być nie tylko Batman i Kobieta Kot. Przykładem są hollywoodzkie gwiazdy, które czerpią nie tylko ze starych kultowych filmów, ale i różnych aspektów popkultury. Mogą to być słynni artyści, a nawet wakacyjny outfit, czego dowodem jest Justin Bieber. Brak wam pomysłów na idealny kostium na Halloween? Sprawdźcie propozycje ze świata Hollywood.