Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki: rozstanie

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki opublikowali właśnie na swoim instagramowych kontach wspólne zdjęcie w klimacie halloweenowym z londyńskiego Shoreditch. Nie chcieli jednak pochwalić się za jego pomocą swoimi kostiumami z imprezy, ale... poinformować o rozstaniu. "Tak, nie jesteśmy już razem, ale mamy dla siebie ocean dobroci i międzygalaktyczną więź. Pozdro z Londynu! #cukierekalbopsikus" napisali w poście, które wywołało spore zamieszanie wśród fanów tej dwójki.

Internauci pisali: "Mam nadzieję, że to żart...", "Szkoda", "Oby to był psikus", "O nie! Moja ulubiona para", żałując rozstania Wieniawy i Rozbickiego. Z drugiej strony pochwalili klasę, z jaką byli partnerzy poinformowali o zakończeniu związku oraz, że wciąż mają dobre i przyjacielskie relacje. "Ludzie się rozstają, to normalne. Wszystkiego dobrego dla Was" napisała jedna z fanek.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki śpiewają piosenki o miłości w nowym odcinku ELLE Music Game na walentynki. To pierwszy wspólny występ pary>>

Aktorka i piosenkarka oraz aktor byli ze sobą od jesieni 2020 roku i chociaż znali się dużo wcześniej, to dopiero w okolicy wakacji zaczęto widywać ich ze sobą częściej. Rozstanie ogłosili dzień przed drugą rocznicą związku - wskazuje na to archiwalny post Julii Wieniawy z dokładnie 31 października 2021 r., kiedy wrzuciła na Instagrama zdjęcie z podpisem #oneyear, czyli "jeden rok". Dokładna data ich rozstania nie jest jednak znana, wiadomo jednak, że od jakiegoś czasu nie pokazywali się publicznie na czerwonym dywanie, brakowało też nowych wspólnych zdjęć w social mediach.