"Dla mnie w makijażu najważniejsze jest to, by był praktycznie niezauważalny.”

Od kilku lat jest jedną z grupy polskich, wpływowych blogerek, które działają głównie na Instagramie. Jej styl to w dużej mierze inspiracja paryskim szykiem, dlatego nie dziwi nas, że preferuje makijaż w stylu nomakeup. To w końcu w nim wygląda najbardziej zjawiskowo. 

"Jakie są moje triki makijażowe? Najważniejsza dla mnie zasada - im mniej, tym lepiej"

Wszystko nakładać palcami

"Większość makijażu nakładam palcami. Od szminki, po krem bb i cienie do powiek! Pozwala to idealnie kontrolować ilość produktu nakładanego na twarz, bo najważniejsze dla mnie jest żeby nie przesadzić i nie przerysować!

Rzęsy zostawcie w spokoju!

"Dolne rzęsy zostawiam zazwyczaj w spokoju, głównie ze względu na to ze moje oczy są dosyć „smutne” przez lekko zwrócone w dół zewnętrzne kąciki, a malowanie dolnych rzęs tylko to podkreśla. Dlatego skupiam się na górnej powiece i często maluję delikatna zwrócona ku górze kreskę oraz pamiętam o mocnych, lekko posklejanych rzęsach - lubię uzyskiwać przez to „mokry” efekt jakbym dopiero co wyszła z wody i przy okazji obudzić  i rozweselić moje oczy!"

Julia przetestowała dla nas wszystkie produkty z nowej linii „Kiss Me Karl”, będącej efektem współpracy projektanta Karla Lagerfelda z australijską marką ModelCo. Znajdziemy w niej ponad 50 propozycji, głównie kosmetyków do makijażu twarzy, oczu, ust oraz akcesoria. Wszystko to zachowane w typowej dla projektanta wyrafinowanej i awangardowej estetyce. Opakowania błyszczyków, balsamów do ust i pędzli udekorowane są rzeźbą przedstawiającą głowę Karla Lagerfelda a cała kolekcja jest limitowana i dostępna wyłącznie w perfumeriach Douglas i na douglas.pl.

Sprawdźcie opinie o kolekcji Karl Lagerfeld + ModelCo Julki Janulewicz >>

Materiał promocyjny