W opublikowanym niedawno video, 32- letnia aktorka rzuciła światło na powody jej związku z Kanye. W poście możemy przeczytać, że Fox spotykała się z Ye, żeby odwrócić jego uwagę od Kim. Aktorka wyznała, że na początku ich związku, Kanyego nie było jeszcze na żadnych mediach społecznościowych oraz, że nie zaczął on jeszcze jednostronnej batalii z Petem Davidsonem. Jedyną rzeczą jaką zrobił wówczas dla Kim była zmiana tekstu piosenki na "Wróć do mnie, Kimberly". 

@juliafox Replying to @ged_baddie ♬ original sound - Julia fox

Juila Fox o relacji z Kanye Westem

Getty Images

Julia zdradziła, że kiedy zaczynali swoją znajomość nie miała pewności czy jest zainteresowana spotykaniem się z celebrytą. "Nic nigdy z tego nie wychodzi. Oni są dosyć nudni, w rzeczywistości często są zupełnie dalecy od twoich wyobrażeń o nich". - skomentowała szczerze związki z gwiazdami. Kanye jednak nie chciał się poddać i zirytowany małym zainteresowaniem, skrytykował jej "etykietę pisania wiadomości". Chwilę później Julia doszła do wniosku, że może mu pomóc wyjść z toksycznego rozstania i zapomnieć o Kim. 

Jak twierdzi modelka przez pierwszy miesiąc ich związku Ye, nie był jeszcze na mediach społecznościowych, a w relacji z nią rzadko nawiązywał do swojego poprzedniego związku. Rozmawiali o swojej pasji do mody. o przyszłości, o swoich wspólnych "dziwnych zainteresowaniach", a także o edukacji prawdopodobnie w związku z otwarciem Donda Academy przez Kanyego. W momencie, gdy Kanye zaczął tweetować, Julia się wycofała. 

Bardzo szybko zdałam sobie sprawę, że nie jestem w stanie mu pomóc- powiedziała Fox

Na końcu dodała, że ma ogromny szacunek dla Kanyego jako artysty i ma nadzieję, że cała jego kariera nie zostanie sprowadzona do tych najgorszych momentów, których świadkami byliśmy w ostatnim czasie. Video zakończyła komentarzem dotyczącym antysemityzmu Kanyego, mówiąc że wspiera środowisko żydowskie.