Jude Law wziął ślub? Ta informacja zszokowała wiele osób, a zwłaszcza fanki słynnego aktora. Choć z drugiej strony, ta decyzja nie powinna nikogo dziwić, Brytyjczyk jest w związku ze swoją "nową" żoną od 2015 roku (w tym samym roku na świat przyszło jego najmłodsze dziecko, które matką jest Catherine Harding). Para nigdy nie afiszowała się zbytnio swoją relacją, w agencjach fotograficznych znajdziecie tylko kilka wspólnych zdjęć. A kim jest jego wybranka Phillipa Coan?

Wnuk Grace Kelly, Louis Ducruet wziął ślub! Zobacz suknię ślubną panny młodej >>

Heidi Klum i Tom Kaulitz wzięli ślub! Ceremonia odbyła się kilka miesięcy temu >>

Jude Law wziął ślub. Kim jest Phillipa Coan?

Jude Law i Phillipa Coan wzięli ślub 30 kwietnia w Londynie, a dokładnie w Old Marylebone Town Hall (w tym samym urzędzie żenił się Sir Paul McCartney). Zaproszenie na ceremonię otrzymali jedynie najbliżsi 46-aktora i 32-letniej psycholog biznesu. Para przyjechała pod urząd dwoma samochodami marki Range Rover, a godzinę później Jude i Phillipa wyszli już jako małżeństwo. Law miał na sobie granatowy garnitur i kapelusz typu fedora, za to Coan wybrała na tę okazję krótką sukienkę w kolorze "ecru" i malutki kapelusik.

Phillipa Coan prowadzi firmę Stride, "specjalizującej się w poprawie wydajności pracowników".

To drugie małżeństwo dla Jude'a Law. Wcześniej gwiazdor był żonaty z Sadie Frost, z którą ma trójkę dzieci: Rafferty'ego (22 lata), Iris (18), oraz Rudy'ego (16). Para rozwiodła się w 2003 roku. Aktor był w wcześniej w związku z Sienną Miller, (2004-2006, 2009-2011) Samanthą Burke (mają córkę Sophię), a także ze wspomnianą już wcześniej Catherine Harding (Law jest ojcem małej Ady).