Ostatnie lata Johnny'ego Deppa

Ostatnie lata dla uznanego aktora były bardzo trudne. Gwiazdor w 2012 roku, po 14 latach małżeństwa rozstał się ze swoją żoną i matką jego dzieci Vanessą Paradis. Już pod koniec związku zaczął spotykać się młodszą od siebie aktorką Amber Heard. Niestety ten romans nie przypominał bajki. Zakochany aktor zostawił rodzinę i pod wpływem silnych emocji wobec nowej ukochanej kupił wyspę, którą nazwał jej imieniem, posiadłość w Wielkiej Brytanii i 5-karatowy diament, który przypieczętował zaręczyny. Problemy pojawiły się niedługo później. Okazało się że wybuchowe charaktery obydwojga nie pozwalają na odnalezienie spokoju w tym związku. Media donosiły o ciągłych kłótniach i coraz mocniejszych starciach pomiędzy tą dwójką.

Związek zakończył się w maju 2016 roku. Po dwóch latach od rozwodu Amber udzieliła wywiadu, w którym oskarżyła Deppa o przemoc werbalną i fizyczną. Świat Hollywood odwrócił się od uwielbianego przez wszystkich aktora. Przydomek "damskiego boksera" spowodował, że stracił on rolę Jacka Sparrowa w "Piratach z Karaibów", inne produkcje również zaczęły wycofywać się z współpracy. Depp oskarżył Amber o zniesławienie i kłamstwa, a proces ciągnął się do 2022 roku. Aktor został oczyszczony z zarzutów, nie było jednak pewności, czy jego kariera ma szansę się odrodzić. 

Zobacz też: Vincent Cassel rozstał się z Tiną Kunakey? Francuski aktor usunął wszystkie zdjęcia młodszej o 30 lat żony ze swojego instagrama

Powrót Johnny'ego Deppa

59-latek wraca na ekran w wielkim stylu. Film "Jeanne du Barry", w którym Depp gra jedną z głównych ról, otworzył tegoroczny festiwal filmowy w Cannes. Po trzech latach od ostatniej produkcji, w której mogliśmy zobaczyć Deppa ("Minamata), aktor ma szansę ponownie podbić serca fanów i producentów filmowych. Czy to nowy początek kariery Johnny'ego?

Zobacz zwiastun: