Niedawno Sophie Turner nazwała rok 2023 „rokiem dziewczyn”, dodając, że nadchodzące miesiące będą miały ten sam motyw przewodni. Stwierdzenie nie jest w 100% trafne – wszystkie dobrze wiemy, że gwiazda „Gry o tron” otacza się nie tylko sławnymi przyjaciółkami, ale także brytyjskimi arystokratami. Aktorce udało się też dojść do porozumienia z byłym partnerem w kwestii opieki nad dwoma córeczkami. Willa i Delphine mają wychowywać się połowicznie w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Z kolei Joe Jonas poza rodzicielstwem w planach na 2024 rok ma m.in. trasę koncertową Jonas Brothers. Zespół – jak sama nazwa wskazuje – składa się wyłącznie z przedstawicieli płci męskiej. Wygląda jednak na to, że 34-latek pozazdrościł eksżonie dziewczyńskiego towarzystwa i w przerwie od prób znalazł czas, aby zaprosić do swojego życia wyjątkową kobietę. Świeżo upieczony singiel nie chce zostawać w tyle i niedługo po ujawnieniu romansu Sophie, także wraca do randkowania. Amerykańskie media nie mają wątpliwości, że serce skradła mu modelka Stormi Bree.

Joe Jonas ma nową dziewczynę? Eks Sophie Turner spędza urlop u boku miss piękności

Według prasy Joe Jonas i Stormi Bree przebywają razem w kurorcie w Aspen. Do Kolorado przylecieli prosto z Meksyku, gdzie również oddawali się wypoczynkowi. Fotografie zrobione w Los Cabos przed kilkoma dniami opublikował tabloid Daily Mail. Pierwsze wspólne zdjęcie domniemanej pary z narciarskiej stolicy USA zostało z kolei wysłane na skrzynkę Deuxmoi. Widać na nim, że zakochani stołowali się w restauracji Casa Tua. Lista dowodów na kiełkujące uczucie powoli się wydłuża. Wczoraj rzekoma partnerka Jonasa udostępniła w sieci kadr, na którym nosi czapkę swojego nowego chłopaka. Przynajmniej tak twierdzą internauci na bieżąco śledzący modowe wybory muzyka.

stormibree/instagram.com

W oczekiwaniu na oficjalne potwierdzenie relacji pozostaje nam wyjaśnić, kim jest Stormi Bree. Wybranka Joe Jonasa tak naprawdę nazywa się Stormi Henley, ma 33 lata i pochodzi z Tennessee. Karierę zaczęła w rodzimym stanie, biorąc udział w konkursie piękności dla nastolatek. Awansowała do finału i odebrała tytuł Miss Teen USA 2009 roku. Próbowała sił w muzyce i aktorstwie. Zgłosiła się na casting do 10. sezonu American Idol, ale nie zaskarbiła sobie uznania jury. Występowała w teledyskach i krótkometrażowych filmach. Prywatnie była związana z osiem lat młodszym modelem Luckym Blue Smithem. W 2017 roku powitali na świecie córeczkę Gravity.

Jon Kopaloff/Getty Images