Co to był za ślub! Sophie Turner i Joe Jonas zaskoczyli wszystkich - mimo miesięcy przygotowań, para postanowiła powiedzieć sobie "tak" podczas spontanicznie zorganizowanej ceremonii zaślubin. I to w Las Vegas, a dokładnie w jednej ze słynnych kaplic! O wydarzeniu powiadomił Diplo, który był jednym z gości tego niespodziewanego wydarzenia (artysta zadbał później o muzykę na weselu).

Sophie Turner i Joe Jonas zostaną rodzicami! To potwierdzona informacja >>

Stworzenie tej pięknej sukni ślubnej zajęło... aż 10 miesięcy. Było warto! Zobaczcie bajkową kreację znanej influencerki >>

Suknia ślubna Sophie Turner - mamy jej zdjęcia. Aktorka wyglądała przepięknie >>

Ślub Joe Jonasa i Sophie Turner odbył się w kaplicy w Las Vegas!

Ślub Sophie Turner i Joe Jonasa odbył się tuż po zakończeniu gali wręczenia nagród Billboard, gdzie zespół Jonas Brothers miał swój występ. Panna młoda miała na sobie biały komplet z szerokimi spodniami oraz welon, za to Joe zdecydował się na szary garnitur. Para zaprosiła tylko kilku gości. Na ślubie aktorki i wokalisty pojawili się: Nick Jonas, Priyanka Chopra, Kevin Jonas, Danielle Jonas, a także Khalid i Dan + Shay (wykonali utwór "Speechless"). A co z Maisie Williams? Gwiazda serialu "Gra o tron" miała być przecież druhną Sophie Turner. Niestety na relacji udostępnionej przez Diplo nie zauważyliśmy serialowej Ayry Stark. W galerii zdjęć zobaczycie relację ze ślubu Sophie Turner i Joe Jonasa udostępnioną przez wspomnianego już Diplo. ET podaje, że Sophie Turner i Joe Jonas tego samego dnia wystąpili o licencję, a dokładnie o pozwolenie na wzięcie ślubu.

Joe Jonas i Sohie Turner: zaręczyny, historia związku

Joe Jonas i Sophie Turner ogłosili zaręczyny w połowie października 2017 roku. Zarówno 29-letni Amerykanin, jak i młodsza o siedem lat aktorka znana z serialu "Gra o tron" opublikowali wtedy fotografię z pierścionkiem zaręczynowym. Zdjęcie zawierało opis "She said yes" (po ang. zgodziła się). Para spotyka się od listopada 2016 roku. 

Na początku grudnia ubiegłego roku magazyn Us Weekly podał, że ślub Sophie Turner i Joe Jonasa zaplanowany jest na lato 2019. Informację ujawnił jeden z zaproszonych gości, a dokładnie zajmujący się life-coachingiem Mike Bayer. Mężczyzna zamieścił na instagramie wideo z zaproszeniem na ceremonię, przy okazji zdradzając również miejsce, gdzie miało odbyć się wesele. Na drewnianym pudełku widniał napis: "Sophie and Joe 2019 France". Post został szybko skasowany.