52-letnia założycielka marki La Mania i o dwa lata młodszy producent telewizyjny powiedzieli sobie "tak". Choć znali się od dawna Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens zaczęli spotykać się dwa lata temu. Od tamtej pory byli nierozłączni, a fani gwiazdy czekali aż w końcu odbędzie się ślub. Ceremonia miała podobno odbyć się w Grecji na przełomie września i października, a na liście gości miało znaleźć się wiele polskich sław. "Chcieliśmy być sami, w odosobnionym miejscu. I co najważniejsze – na początku października mamy gwarantowaną dobrą pogodę. Na tym nam bardzo zależało, żeby przedłużyć lato. I żeby w naszych gościach pozostawić niezapomniane wrażenie. I niezapomniane momenty. Żeby zawieźć ich w miejsce, w których nikt wcześniej nie był" - powiedziała Przetakiewicz w rozmowie z serwisem Jastrząb Post. Te plany są już nieaktualne!

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens wzięli ślub!

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens są już małżeństwem. Wszystko wyszło na jaw, gdy jeden z gości zamieścił stories na instagramie pokazujące ceremonię ślubu cywilnego. Wiemy, że gwiazdy pobrały się w wilii Joanny pod Warszawą, a na uroczystość zaproszono najbliższych oraz przyjaciół. Jeśli przyjrzycie się fotografii to oprócz wielu białych storczyków zauważycie, że Przetakiewicz miała na sobie minimalistyczną białą suknię. 

To drugie małżeństwo dla gwiazdy, która wyszła za mąż w wieku 20 lat (rozwód odbył się 14 lat później), potem przez wiele lat była związana z Janem Kulczykiem., aż do śmierci biznesmena w 2015 roku. Ma trójkę synów. Kilka dni temu polska celebrytka celebrowała 10. urodziny swojej marki La Mania. 

Rinke Rooyens w latach 1998–2002 był mężem Kayah, z którą ma syna Rocha. otem był związany ze stylistką Malwiną Wędzikowską (2010-2015) oraz Katarzyną Wołejnio (2015-2016).

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez JastrzabPost.pl (@jastrzabpost.pl) Wrz 29, 2020 o 9:02 PDT