Trzy fotografie, które pojawiły się na Instagramie Joanny Przetakiewicz, projektantka opatrzyła pełnym miłości podziękowaniem dla swojego męża.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pamiętasz szampan i sekrety? Tak zaczęła się nasza historia. Tajemnicą. Namiętnością. Zaczęła się nasza bajka 1001 nocy, obsypana tysiącem róż i setkami baloników. Jak ty umiesz mnie wzruszać! I rozpieszczać. Słowami, które dla mnie składasz z czułością. Codzienną troską albo ćwiczeniem na głos na ulicach Londynu I will never love again – słyszałam z okna ten śpiew – nie wiedziałam, że to ty…a ty ćwiczyłeś, żeby stanąć potem na scenie teatru, zaśpiewać to przy akompaniamencie orkiestry dla jedynego widza, wzruszonego do łez widza – dla mnie. Dziękuję ci za MIŁOŚĆ ♥️ Za bezmiar czułości. Za wzruszenia. Za twoją troskę. Jesteś moim mężczyzna, moim przyjacielem, sercem ognia i źródłem światła. Dajesz mi siłę i pozwalasz zostać kruchą. Dajesz mi życie pełnią życia. Dziękuję, że pomagasz mi się spełniać. Dziękuję, jesteś wspaniałym przyjacielem dla moich trzech synów ♥️♥️♥️ Dziekuje za to, że uwielbiają cię wszyscy moi bliscy, tak łatwo cię uwielbiać. Tak łatwo Cię kochać... ♥️Ślubuję być z tobą w słoneczne i pochmurne dni. Cieszyć się zdrowiem, wspierać w chorobie. ♥️Ślubuję cię kochać nieprzerwanie… ♥️Ślubuję być twoją żoną Być z tobą, przy tobie, dla ciebie, RAZEM. NA ZAWSZE #vows #wedding #lovetoloveyou #justmarried

Post udostępniony przez Joanna Przetakiewicz (@joannaprzetakiewicz) Paź 4, 2020 o 3:40 PDT

Panna młoda wystąpiła w misternie zdobionej, półtransparentnej sukni z naszywanymi kwiatami i piórami przy rękawach. Z kolei pan młody założył biały garnitur i błękitną koszulę. Cała uroczystość utrzymana była w biało-niebieskiej kolorystyce.

Pod postem Joanny Przetakiewicz od razu zaroiło się od komentarzy pełnych gratulacji, w tym od modelek, projektantów i osób z showbiznesu. "Odnaleźliście siebie i to jest piękna lekcja szczęścia i miłości dla wszystkich. Życzę Wam wszystkiego co najlepsze" - napisała Marta Dyks. Życzenia złożyli też m.in. Łukasz Jemioł, Magda Mołek i Ewa Chodakowska. Dołączamy się do gratulacji!