Za kulisami spekulowało się o tym od miesięcy. Joanna Przetakiewicz dała się już poznać jako materiał na telewizyjną osobowość, zasiadając w jury Project Runway. Już wtedy wyglądało na to, że kamery TVN nie ostatni raz zwrócą się w kierunku właścicielki marki La Mania.

Ostatnio Joanna Przetakiewicz nie próżnowała - większość czasu poświęcała rozwojowi autorskiego ruchu Era Nowych Kobiet i jak się okazuje przygotowaniom do poprowadzenia programu "Joanna Happy Hour", który Rinke Rooyens napisał specjalnie dla niej. Podobno był to strzał w dziesiątkę, Przetakiewicz na zdjęciach próbnych wypadła świetnie a partner był z niej bardzo dumny, podkreślając, że Asia ma w sobie "wiele luzu" i że poprowadzi rozmowy z ciekawymi osobami "bez tabu i zadęcia". Na takie słowa swojego informatora powoływały się już kilka dni temu tabloidy, powtarzając newsa za Faktem.

Teraz informacje o programie "Joanna Happy Hour" potwierdziła sama zainteresowana. Na instagramie Joanny Przetakiewicz czytamy:

"W odpowiedzi na Wasze wiadomości nakręciliśmy z Rinke próbny odcinek Joanna Happy Hour Show, który wierzymy, że spełni te wszystkie potrzeby, a ja dzięki temu będę mogła częściej być z Wami. Połączyliśmy nasze dwa światy - doświadczenie i pasję poznawania nowych ludzi. I chociaż próbnych odcinków programu się nie pokazuje, postanowiliśmy zrobić eksperyment i uchylić rąbka tajemnicy, by poznać Wasze zdanie i dowiedzieć się, co myślicie !"

Z wideo opublikowanego w poście wiemy, że w pilotażowym odcinku gośćmi Joanny będą między innymi: Kasia Nosowska, Henryka Krzywonos i Aneta Wrona.

Czy talk show Przetakiewicz będzie hitem frekwencyjnym? To się okaże, ale na pewno jest próbą wprowadzenia amerykańskiej energii do oferty polskiej telewizji (scenografia formatu przypomina nawet tę z większości "late shows"). Stany mają bardzo szeroką ofertę ramówkową w kategorii show prowadzonych przez charyzmatyczne kobiety. Jest w niej miejsce i dla Opry Winfrey, Elle DeGeneres, ale także dla Wendy Williams. Znając Joannę, trudno jednak zakładać, żeby aspirowała do stylu którejkolwiek z nich. Przygotowujemy się raczej na tzw. nową jakość. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

NO I WYDAŁO SIĘ Skoro cały Internet pisze, media huczą, a Wy pytacie, to zdradzę Wam nad czym pracowałam przez ostatnie miesiące! ___ Według badań WHO, Polki są na ostatnim miejscu, jeśli chodzi o samoakceptację i wiarę w siebie. Po to stworzyłam ruch Ery Nowych Kobiet, który ma to zmienić! W moich mediach społecznościowych jest nas już kilkaset tysięcy, ale kobiet w Polsce jest prawie 20 mln. Widzę i wiem, że coraz więcej z nas chce rozmawiać o bliskości, docenieniu, wsparciu i świecie współczesnej kobiety. CHCE BYĆ RAZEM Z WAMI I DOTRZEĆ DO WAS WSZYSTKICH! Czas na nowe medium - telewizję ___ W odpowiedzi na Wasze wiadomości nakręciliśmy z Rinke próbny odcinek Joanna Happy Hour Show, który wierzymy, że spełni te wszystkie potrzeby, a ja dzięki temu będę mogła częściej być z Wami. Połączyliśmy nasze dwa światy - doświadczenie i pasję poznawania nowych ludzi. I chociaż próbnych odcinków programu się nie pokazuje, postanowiliśmy zrobić eksperyment i uchylić rąbka tajemnicy, by poznać Wasze zdanie i dowiedzieć się, co myślicie ! ___ Wczoraj na nagraniu rozmawialiśmy z Kasią Nowsowską i Henryką Krzywonos. Są żywym dowodem na to, że KOBIETA, KTÓRA OD CHWILI KIEDY UWIERZY W SIEBIE - MOŻE WSZYSTKO. ___ Uczyliśmy się też od Anety Wrony o tym, jak zrobić dobre pierwsze wrażenie i uwieść świat w 3 sekundy. ___ Wszystko to z muzyką na żywo w tle, dystansem do siebie i całego świata, a w przyszłości mamy nadzieję z Wami na widowni i przed telewizorami. ___ To SHOW powstaje w odpowiedzi na Wasze sugestie. Chcemy żeby było dla Was i o Was! Żebyście RAZEM Z NAMI je współtworzyli. Dlatego napiszcie nam w komentarzach propozycje gości, których chcielibyście poznać, rodzaje historii, które chcialibyście usłyszeć i tematy, które chcecie z nami poruszać. ___ KONIEC Z TABU! #joanna #happyhourshow

Post udostępniony przez Joanna Przetakiewicz (@joannaprzetakiewicz) Lip 17, 2019 o 6:04 PDT