Kilka dni temu polski internet obiegła wieść, że Joanna Kulig jest w ciąży. To nie była wyssana z palca plotka - aktorka miała pojawić się na Festiwalu Kultury i Sztuki dla Osób Niewidomych w Płocku (wcześniej wszystkich zaskoczyła nieobecność gwiazdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni), jednak 36-latka nie mogła przyjechać. Zamiast tego wysłała nagranie, w którym zdradziła powód swojej rezygnacji z przyjazdu. Kulig ujawniła, że oczekuje dziecka i z powodu stanu zdrowia nie mogła wybrać się na to wydarzenie. Teraz wiemy, że aktorka nie zamierza ukrywać tego, że jest w ciąży. Na jej instagramie pojawiło się już zdjęcie, gdzie wyraźnie widać jej ciążowy brzuszek.

Joanna Kulig w ciąży. Aktorka pokazała ciążowy brzuch!

Joanna Kulig przyjechała do Nowego Jorku na zaproszenie organizatorów New York Film Festival w ramach promocji "Zimnej wojny" w reżyserii Pawła Pawlikowskiego - bilety na pokaz filmu wyprzedały się do ostatniego miejsca. Oprócz spotkań z dziennikarzami i fanami kina, Kulig zwiedza również miasto. Zdjęcie z jednej z "wypraw" pojawiło się na oficjalnym instagramie Joanny. Kulig wygląda kwitnąco! 

Ojcem dziecka jest reżyser i scenarzysta Maciej Bochniak, którego aktorka poślubiła w 2009 roku. To będzie pierwsze dziecko Joanny Kulig.

Zobacz też: Amerykański zwiastun "Zimnej wojny" >>

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Kulig - Official (@joannakulig_official) Paź 6, 2018 o 3:11 PDT