Reserved od kilku sezonów zaskakuje nas reklamami na wysokim światowym poziomie i sięga po nazwiska wielkiego formatu. Ubrania polskiej marki promowały już m.in. Kate Moss, Adwoa Aboah, Irina Shayk i Cindy Crawford, a teraz do tego grona dołączyły: Joanna Kulig i Jeanne Damas. Na początku września prezentowałyśmy wam pierwszą odsłonę kampanii #ICanBoogie. Zobaczyliście w niej Kulig i Damas tańczące do przeboju "Yes Sir, I Can Boogie". Wideo w klimacie lat 70. miało zachęcić klientki do flirtu i przypomnieć o klasycznej sztuce uwodzenia. Autorem klipu jest Gordon von Steiner (zobaczcie>>>). Steiner na co dzień współpracuje z takimi domami mody jak chociażby: Prada, Miu Miu czy Gucci, to on także odpowiada za świetny film Reserved #iLoveYouCindy (pamiętacie jak supermodelka tańczy w nim w różowym garniturze?). Jak się okazuje na jednym wideo z serii  #ICanBoogie się nie skończy. Nowa kampania Reserved na jesień 2018 ma aż trzy rozdziały.

Druga odsłona kampanii Reserved z Joanną Kulig i Jeanne Damas #ICanBoogie 
W drugim rozdziale kampanii #ICanBoogie ponownie zobaczycie Joannę Kulig i Jeanne Damas. Tym razem akcja rozgrywa się w zabytkowym budynku głównego gmachu Politechniki Warszawskiej.  Klip zatytułowany jest „Call for dance”. Bohaterki zamiast rozmawiać albo wracać do domu wolą... tańczyć. Estetyka filmu przywodzi nieco na myśl bajkowe filmy Wesa Andersona, a podkład stanowią dynamiczne dźwięki francuskiej piosenki zespołu Polo & Pan „Coeur D’artichaut”. Chociaż Kulig i Damas reprezentują zupełnie inny typ urody i inną energię to razem (w tańcu) tworzą idealnie zgrany duet. Wideo tym razem uwodzi swoją naturalnością i pokazuje, że Kulig i Damas mają do siebie dystans. My nie możemy przestać go oglądać!
 

Kolekcja Reserved na jesień 2018
Joanna Kulig i Jeanne Damas w wideo tańczą oczywiście w ubraniach Reserved z kolekcji na jesień i zimę 2018. Kulig ma na sobie oliwkowy trencz, który będzie pasował kobietom o różnej sylwetce. Jeanne - młoda ikona francuskiego stylu, wygląda rewelacyjnym komplecie w kratkę. Minispódniczka i żakiet zapinane na guziki w odcieniach karminu i rozbielonej sjeny palonej oraz fikuśne białe botki na obcasie przywodzą na myśl modę retro. Reserved nie odwołuje się do jednej konkretnej epoki. Jak komunikuje marka w swojej informacji prasowej - "Reserved czerpie po kawałku, przywołując najważniejsze elementy dekad, stawiając na dziewczęcość i kolorowe szaleństwo. Sięganie do stylu retro ma być zabawą, nie obowiązkiem"