Joanna Kulig błyszczy na branżowych imprezach w Stanach Zjednoczonych. Polka mimo zaawansowanej ciąży, chętnie promuje film Pawła Pawlikowskiego. "Zimna wojna" nominację do Oscara ma w kieszeni, ale w wyścigu po nagrodę Akademii Filmowej może zagrozić jej "Roma" Alfonso Cuaróna. Oba filmy są do siebie bardzo podobne - zwłaszcza w warstwie estetycznej. Ekipa (w szczególności Joanna Kulig) ciężko pracuje, żeby podtrzymywać zainteresowanie filmem. Aktorka pojawiła się m.in. na gali BAFTA i na imprezie W Magazine, gdzie była jedną z bohaterek sesji zdjęciowej. Kulig (po mimo braku nominacji dla "Zimnej wojny") pojawiła się również na after party po rozdaniu Złotych Globów. Gwiazda "Zimnej wojny" na ściance pozowała w bladoworóżowej kreacji Caroliny Herrery z krótkim rękawkiem ozdobionej cekinowymi srebrnymi kwiatami. O wygląd aktorki dbają najlepsi, m.in. fryzjer Madonny - Andy Lecompte. Na swoim Instagramie umieścił zdjęcie i film z przygotowań do Governors Ball, które skomentował: "Mam obsesję na jej punkcie. Piękna Joanna Kulig". 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Andy Lecompte (@andylecompte) Lis 26, 2018 o 3:22 PST

Przypomnijmy, że Joanna Kulig była twarzą grudniowej okładki ELLE Polska. Gwiazda opowiedziała nam m.in. o międzynarodowej karierze, najtrudniejszych rolach i ciąży:

To jedno z moich największych pragnień. Ale szanuję to, że nie wszystkie kobiety tak mają. Znam pary, które są szczęśliwe bez dzieci, i uważam, że nie każdy musi je mieć. Najgorzej jest robić w życiu coś, bo tak wypada. - powiedziała w wywiadzie dla ELLE Polska, Joanna Kulig.