Joanna Krupa urodziła

Joanna Krupa i jej mąż Douglas Nunes zostali rodzicami. Gwiazda i prowadząca program "Top Model. Zostań modelką" o radosnej nowinie poinformowała właśnie swoich fanów za pomocą Instagrama. Wrzuciła galerię zdjęć ze szpitala oraz dodała wzruszający wpis, w którym napisała: "Jeden z najbardziej emocjonujących i najcięższych dni w życiu. Maleńka Asha-Leigh Presley Nunes urodziła się 2 listopada 2019 roku o 5.50 po południu. Jedyne, co jestem w stanie powiedzieć, to to, że kobiety to prawdziwe wojowniczki". Joanna Krupa urodziła w USA, a przy porodzie był obecny jej mąż. Dziewczynka to pierwsze dziecko gwiazdy. 

Na zdjęciach, które opublikowała przed chwilą Joanna Krupa na swoim Instagramie, można zobaczyć, jak zmęczona po porodzie modelka przytula pierwszy raz swoją córkę oraz jak ojciec dziecka całuje je w czoło. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa) Lis 3, 2019 o 8:11 PST

Joanna Krupa jest w ciąży. "Zawsze chciałam być matką i cieszę się, że czekałam na właściwą osobę">>

Modelka pod koniec maja pochwaliła się na Instagramie i na antenie TVN, że jest w ciąży - pokazała wtedy fotografię z testem ciążowym i nie kryła podekscytowania takim obrotem spraw (gwiazda od lat choruje na Hashimoto, które utrudniało jej zajście w ciążę). "Zawsze chciałam być matką i cieszę się, że czekałam na właściwą osobę" powiedziała kilka miesięcy temu w programie Dzień Dobry TVN. Na początku nie zdradzała płci dziecka, ale w jednym z wywiadów przyznała, że będzie to dziewczynka oraz opowiadała, że myśli o imionach Amelia Rose lub Sophia Grace. W końcu wybrano jednak zupełnie inne i dziewczynka nazywa się Asha-Leigh Presley Nunes.

Ojcem dziecka jest drugi mąż Joanny Krupy, Douglas Nunes. Para pobrała się w sierpniu 2018 roku.