Odcinek 3: co robimy gdy śpimy?

Nie bez przyczyny już 3 odcinek rozmawiamy o śnie. W laboratoriach L'Oréal Paris odkryto, że procesy, które zachodzą wtedy w naszej skórze, są kluczowe dla jej pięknego wyglądu. Na podstawie wyników badań stworzono więc Age Perfect Midnight Serum - kosmetyk, który pomaga chronić skórę przed wolnymi rodnikami. Serum ciągu nocy wspiera proces jej odbudowy i sprawia, że budzimy się odmłodzeni. Ale żeby te wszystkie cuda, jakie dzieją się w nocy w naszej skórze, mogły się wydarzyć, nie wystarczy zwyczajnie położyć się spać. Trzeba się wyspać! A jak to zrobić? 

"Mamy szereg możliwości, aby podnieść jakość naszego snu. Zaczynając od wyciemnienia sypialni, wychłodzenia jej do około 18-19 stopni, najlepiej dodatkowo z filtrami oczyszczającymi powietrze, jeśli mieszkamy w dużym mieście"

Opowiada Marta Niedźwiecka. A czym tak właściwie jest sen? I co dzieje się z naszym ciałem, a co z naszym umysłem, gdy śpimy? Podstawy sennej tematyki wykładamy w drugim odcinku cyklu, którego akcja rozgrywa się po zachodzie słońca. Zaprasza Aleksandra Charzewska

Na kolejny, finałowy odcinek ELLE Beauty Podcast z cyklu „Do not disturb” x Age Perfect Midnight Serum L'Oréal Paris zapraszamy już 2 maja o godzinie 20. Z Magdaleną Komstą, znaną również jako Pani od snu, opowiemy o tym kiedy i od czego powinno zaczynać się odpowiednie przygotowanie do snu, i co tak właściwie znaczy "odpowiednie". Słuchajcie nas na ELLE.pl i Spotify ELLE Polska. 

Odcinek 1: Nasza skóra w nocy pracuje intensywniej. "To dobry czas, aby stosować składniki aktywne" - mówi doktor Ivana Stanković. Posłuchajcie pierwszego odcinka ELLE Beauty Podcast z cyklu "Do not disturb"

Odcinek 2: Dlaczego warto zaklejać usta na noc? I jak ma się joga do bezsenności? O najlepszych praktykach na dobranoc rozmawiamy z Marią Prokop w drugim odcinku ELLE Beauty Podcast z cyklu "Do not disturb"