Jessica Biel i Justin Timberlake to gwiazdorskie małżeństwo z ośmioletnim stażem. Ostatni raz było o nich głośno w grudniu ubiegłego roku. Świat obiegła wtedy informacja o domniemanym romansie piosenkarza. Paparazzi przyłapali go w dwuznacznej sytuacji z partnerką z planu produkcji „Palmer”. Zdjęcia, na których bez trudu rozpoznać można było Timberlake'a w towarzystwie 31-letniej aktorki Alishy Wainwright natychmiast obiegły Internet, wywołując gigantyczną falę krytyki. Niestety, kryzysy wśród sławnych hollywoodzkich par to stosunkowo częsta sytuacja. W świetle reflektorów, na oczach całego świata, rozstawali się już między innymi Angelina Jolie i Brad Pitt, Antonio Banderas  i Melanie Griffith czy Johny Depp i modelka Amber Heard. 

W przypadku Jessiki i Justina finał był na szczęście inny. Wszystko wskazuje na to, że po publicznych przeprosinach muzyka (Timberlake przyznał, że przesadził z alkoholem i bardzo żałuje całego zajścia), para przezwyciężyła trudności i doczekała się prawdziwego happy endu.

W sobotę późnym wieczorem anglojęzyczny serwis Daily Mail oznajmił, że małżonkowie przywitali na świecie swoje drugie dziecko.

Jessica Biel i Justin Timberlake z synkiem o imieniu Silas / Getty Images

Do tej pory o ciąży wiedzieli jedynie najbliżsi. Para nie chwaliła się nowiną w wywiadach ani za pośrednictwem swoich profili w kanałach społecznościowych, a aktorka nie pokazywała się publicznie już od początku marca. Dziś światowe media zgodnie informują nie tylko o narodzinach, ale i o płci dziecka, zapewniając, że do rodziny dołączył kolejny chłopiec. Przypominamy, że Biel i Timberlake są już rodzicami 5-latka o imieniu Silas. 

Czytaj też: Nowa twarz Justina Timberlake'a>>