Jessica Biel i Justin Timberlake to jedna z ulubionych par show biznesu. Od początków relacji stronili oni od blasku fleszy i starali się utrzymać swoje życie prywatne w tajemnicy przed mediami. Justin Timberlake w latach 2000., był jednym z najgorętszych nazwisk popkultury. Jessica Biel była wówczas już popularną aktorką. Pobrali się w 2012 roku, a po trzech latach urodził się ich pierwszy syn Silas. Informacja o ich ślubie była zaskoczeniem dla milionów fanek. 

Dzieci utrzymywane z dala od świata mediów 

O pierwszej ciąży aktorki media dowiedziały się tuż przed porodem. Natomiast o tym, że rodzina powiększyła się o drugiego syna Phineasa, Justin wygadał się dopiero kilka miesięcy po urodzinach.

"Ma na imię Phineas, jest cudowny i słodki, ale przestaliśmy spać. Mimo to jesteśmy zachwyceni. Nie moglibyśmy być bardziej szczęśliwi i wdzięczni"- zdradził w programie Ellen DeGeneres Justin. 

Znani rodzice pilnie strzegą również wizerunku swoich synów i zamieszczając fotografie w internecie zawsze ukrywają ich twarze. W niedziele dumny tata wstawił na swój profil na Instagramie zdjęcie portretujące chłopców grających na fortepianie. 

Moje dwie ulubione melodie- napisał Timberlake 

Następnego dnia to Jessica Biel podzieliła się rodzinnym zdjęciem ze swoimi obserwatorami. 

Dla świata jesteś tatą. Ale dla swojej rodziny jesteś całym światem.- napisała aktorka