Gwiazdorska para spotkała się już niemal dwie dekady temu na planie „Fantastycznej czwórki”. Chociaż aktorka na ekranie wcielała się w „niewidzialną kobietę” i tak została dostrzeżona przez asystenta reżysera. Między współpracownikami szybko zaiskrzyło. „Kiedy tylko zaczęliśmy się widywać, zadzwoniłam do najlepszej przyjaciółki i powiedziałam: »Czuję, jakbyśmy znali się od zawsze i wiem, że tak już pozostanie na resztę naszego życia«” – mówiła Jessica Alba na łamach Cosmopolitan. „Romantyczne uniesienia będą pojawiać się i znikać, pytanie, czy ta osoba jest gotowa cię wspierać. Musicie być zespołem, który trzyma się razem, niezależnie od tego, jak potoczy się życie”. Jakiekolwiek metody na podtrzymanie uczucia wdrożyli pod swoim dachem, wszystko wskazuje na to, że działają doskonale. Cash Warren poprosił wybrankę o rękę tuż przed narodzinami ich pierwszej pociechy. Na ołtarzu stanęli w 2008 roku. Od tego czasu powitali jeszcze dwoje dzieci, ale poza tym między tą dwójką nic się nie zmieniło. Na Instagramie sprawiają wrażenie zgranej i kochającej rodziny, choć mama dorastających córek przyznaje, że nastoletni wiek niesie za sobą wyzwania. Jak wciąż zakochani mąż i żona pokonują codzienne trudności?

Jessica Alba zdradza sekret udanego małżeństwa. Aktorka poślubiła Casha Warrena 15 lat temu

Jessica Alba i Cash Warren nie zamierzają ukrywać sprawdzonego sposobu na historię miłosną z happy endem. 42-latka udzieliła wywiadu Entertainment Tonight, w którym podzieliła się przemyśleniami na temat związków odpornych na upływ czasu. Przepis wydaje się banalny, ale wcale nie tak łatwo wykorzystać go w praktyce. Według spełnionej mężatki wszystko sprowadza się do szczerej rozmowy. A także otwartego mówienia o swoich potrzebach i zrozumienia dla punktu widzenia drugiej połówki. Najważniejszy jest zdrowy balans.

Myślę, że czasem jest to kwestia nadmiernej komunikacji albo wręcz przeciwnie – jej braku. Niekiedy jest to: »Potrzebuję swojej przestrzeni, porozmawiam z tobą później. Kiedy będę cię potrzebować, powiem, że za tobą tęsknie. Zapytam, czy możesz teraz do mnie przyjść«. Chodzi o to, żeby zawsze komunikować, jak się czujesz” – powiedziała aktorka. Z takim podejściem wróżymy, że państwo Warrenowie będą żyli długo i szczęśliwie!