Jessica Alba i jej córki

Trudno uwierzyć w metrykę Jessiki Alby. 41-letnia aktorka wygląda tak dziewczęco, że z powodzeniem mogłaby przedstawiać się jako starsza siostra swoich dwóch córek. Dziś obie dziewczynki są już nastolatkami. Honor ma 14 lat, młodsza Haven niedawno skończyła 11. Mama chętnie pokazuje ich zdjęcia na Instagramie a nawet zdarza jej się tańczyć z córkami w tiktokowych klipach. 

Wydaje nam się, że od momentu, kiedy Jessica Alba oczekiwała swojego pierwszego dziecka, nie minęła nawet dekada. A jednak najstarsza córka aktorki Honor zdążyła już przerosnąć mamę i jest uderzająco do niej podobna. Młodsza Haven zdradza zaś talent sceniczny - jej osobowość, umiejętności taneczne i mimika twarzy mogą utorować jej drogę do wielkiej kariery. 

Dziewczynki zaliczyły ostatnio oficjalne wyjście u boku swojej popularnej mamy. Jessica Alba zabrała Honor i Haven na premierę nowego wydania magazynu Flaunt, którego jest bohaterką. Impreza odbyła się w hotelu The Aster's w Los Angeles. Przed wyjściem na ściankę do zdjęć pozował z nimi także najmłodszy w rodzinie czteroletni Hayes. 

Jessica Alba - mąż i dzieci

Jessica Alba, aktorka i współzałożycielka Honest Company, z mężem Cashem Warrenem mają troje dzieci . Najtarsza córka Honor ma 14 lat, młodsza Haven 11, a syn Hayes skończył 4 lata. Gwiazda często dokumentuje spędzane z dziećmi chwile w mediach społecznościowych. Cła trójka dzieci gości regularnie na jej Instagramie i TikToku.

Jessica wielokrotnie mówiła, że to dzieci dodają jej odwagi w podążaniu za marzeniami. „To tak jakby moje serce, krążyło poza moim ciałem” – napisała o macierzyństwie Alba w poście na Dzień Matki w 2021 r.. „Cała trójka dała mi dar nadziei, marzeń i możliwości, o których istnieniu nigdy nie wiedziałam, a co najważniejsze, odwagę, by bez lęku do wszystkiego dążyć" - dodała.