Kiedy Blue Ivy pokazała się na meczu NBA w towarzystwie słynnego taty, Internauci doznali szoku. Przecież pierwsza pociecha Beyoncé i Jaya-Z dopiero co przyszła na świat, a w skórzanej kurtce i z burzą loków na głowie nie wygląda już jak mała dziewczynka. Rosnące w oczach dzieci gwiazd sprawiają, że czujecie się staro? W takim razie lepiej nie czytajcie dalej! Jessica Alba właśnie podzieliła się zdjęciem najstarszej córki. Jeśli ostatni raz widzieliście Honor w okładkowej sesji magazynu „OK!”, możecie się nieco zdziwić.

Jessica Alba pozuje z nastoletnią Honor. Według fanów mama i córka wyglądają jak siostry

Jedna z najpiękniejszych aktorek Hollywood wyszła za mąż za Casha Warrena w 2008 roku. W tym samym roku para doczekała się pierwszego dziecka. Małżeństwo zdecydowało się pokazać maleńką Honor na łamach brytyjskiego tygodnika „OK!”, a w późniejszych latach nie stroniło od chwalenia się rodzinnym życiem w mediach społecznościowych. W tej chwili wychowują wspólnie trójkę dzieci, a ich najstarsza córka niedługo wybiera się do liceum! Jeżeli ciągle żyjecie w świecie, w którym Jessica Alba w skąpym stroju kąpielowym nurkuje u boku Paula Walkera, możecie być zaskoczeni, że w rzeczywistości jest już mamą nastolatki. Co więcej, ten fakt zaskakuje też samą aktorkę. Najnowsze zdjęcie w towarzystwie Honor podpisała krótko: „To tylko i ja i moja (nie mogę uwierzyć, że jest taka wysoka!) mała dziewczynka”.

Obie panie zebrały mnóstwo komplementów. Jedni obserwatorzy zwracają uwagę na uderzające podobieństwo Honor do ojca, inni piszą, że mama i córka wyglądają teraz jak siostry. Niektórzy, podobnie jak sama Jessica, nie dowierzają w imponujący wzrost nastolatki. „Jest wyższa od ciebie. Kiedy ona tak urosła?!” – pytają w komentarzach.

To nie pierwszy raz, kiedy Alba chwali się dziećmi na Instagramie. W czerwcu poinformowała fanów, że Honor niebawem rozpocznie kolejny etap edukacji. Pod zdjęciem z graduacji napisała: „Jestem taka dumna z mojej Honorcity. Wielkie gratulacje z okazji tego ogromnego osiągnięcia. Teraz czas na liceum, córeczko!”.

Zaledwie tydzień wcześniej Honor świętowała swoje 14 urodziny. Z tej okazji Jessica opublikowała urocze nagranie i złożyła córce wzruszające życzenia: „Całe moje serce, moje pierwsze dziecko –  to już 14 lat! Kiedy to zleciało!? Wydaje mi się, że zaledwie wczoraj byłaś małym dzieciątkiem, godzinami wpatrywałyśmy się w siebie nawzajem, pomagałaś mi się otworzyć, rozjaśniałaś cały mój świat i pokazywałaś najgłębszą miłość”.

Jestem taka dumna z tego, kim jesteś. Tak miła, inteligentna, mądra ponad swoje lata, pewna siebie, szalona, niezależna, kreatywna i artystycznie uzdolniona. Jesteś wszystkim tym i znacznie więcej, jesteś moim aniołem. Jestem zaszczycona, że wybrałaś mnie na swoją mamę. Jesteś jednym z największych darów w moim życiu!” – czytamy w urodzinowym wpisie.