O J.Lo jest głośno nie tylko za sprawą zawodowych osiągnięć, ale też życia prywatnego. W ostatnich miesiącach gwiazda zdążyła wystąpić w komedii romantycznej „Wyjdź za mnie”, do której stworzyła też ścieżkę dźwiękową. Prasa więcej uwagi poświęciła zaręczynom z partnerem z dawnych lat. Wszystko wskazuje na to, że Jennifer niebawem stanie na ślubnym kobiercu z Benem Affleckiem. Para po raz pierwszy spotykała się we wczesnych latach 2000., kiedy to zyskali sobie przydomek „Bennifer”. Na początku kwietnia aktorka i piosenka zaczęła nosić na palcu pierścionek z pokaźnym diamentem w zielonym odcieniu. O szczegółach zaręczyn pisałyśmy na ELLE.pl:

Nie bez echa przechodzą również modowe wybory gwiazdy. Wszystkie chętnie kopiujemy zarówno jej stylizacje, jak i…manicure. Pamiętacie jej klasyczne mani w odświeżonej odsłonie? Paznokcie w stylu Jennifer Lopez szybko podbiły Internet i zyskały grono naśladowniczek.

Jennifer Lopez w oryginalnej stylizacji na Święta. Gwiazda założyła buty na wysokiej platformie

W wielkanocną niedzielę Jennifer podzieliła się z fanami zdjęciami odświętnego looku. Na instagramowym profilu aktorki pojawiły się dwie fotografie prezentujące zjawiskową białą suknię z bufiastymi rękawami i kwiatowym wzorem. J.Lo dobrała do niej delikatną biżuterię i zieloną torebkę na złotym łańcuszku. Jednak najbardziej intrygującym elementem stylizacji były... buty. A dokładnie białe szpilki na niebotycznej platformie (możecie zobaczyć je na drugim zdjęciu). Musimy przyznać, że to jedne z najwyższych butów, jakie widziałyśmy w ostatnim czasie!

_________

W ELLE.pl na co dzień informujemy Was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym ciężkim czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. Tutaj dowiecie się jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie co zrobić, aby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach: pomoc dla Ukrainy.