Jennifer Lopez i Emma Muniz wspólnie na jednej scenie

Emme Muniz (14 lat) można było zobaczyć podczas występu na Dodger Stadium w trakcie szóstej dorocznej gali Los Angeles Dodgers Foundation's Blue Diamond Gala wraz ze słynną mamą. Muniz, była ubrana w różową bluzkę i spodenki, a w ręku trzymała tęczowy mikrofon. Przed wejściem Emmy na scenę, Jennifer Lopez podkreśliła, że wspólny występ jest dla niej bardzo wzruszającym momentem.

„Ostatni raz, kiedy występowaliśmy razem na dużym stadionie, prosiłam je żeby ciągle śpiewało ze mną, ale nie chciało. Jest to więc dla mnie wyjątkowa chwila. To moja ulubiona osoba do śpiewania w duecie” - przyznała piosenkarka, używając zaimków neutralnych płciowo.

Fani szybko zalali social media ciepłymi słowami skierowanymi w kierunku JLo, chwaląc ją za jej postawę oraz wsparcie, jakie ta okazuje swoim dzieciom.

"Oni to sposób, w jaki Emme się identyfikuje. To piękne widzieć, jak JLo wspiera swoje dziecko” - chwalili Lopez  fani.

Ojcem Emme Muniz jest były mąż Lopez - Marc Anthony, z którym piosenkarka ma jeszcze syna Maximiliana. Nastolatek jest bratem bliźniakiem Emme. Podobno Marc Anthony pojawił się w życiu Lopez trzy dni po tym, jak ta miała stanąć przed ołtarzem i powiedzieć “tak” Benowi Affleckowi. Związek pary jednak nie przetrwał i rozstali się w 2014 roku, po trzech latach separacji. Wokalistka jest aktualnie ponownie zaręczona ze swoim byłym partnerem - Benem Affleckiem.