Celebrytka od lat udowadnia, że nie ma żadnych granic, których nie można przekroczyć. Jennifer Lopez zrobiła karierę zarówno w muzyce, jak filmie, a przecież zaczynała jako tancerka. Niedawno skończyła 53. lata, a wygląda lepiej niż 20 lat temu. Wyszła właśnie za mąż za Bena Afflecka, z którym była w związku dwie dekady temu. Netflix nagrał o niej dokument, wychowuje dwójkę dzieci, a od pewnego czasu rozwija też swoją markę kosmetyczną. Jak ona to robi? Patrząc najnowszą kampanię JLo Beauty jeszcze bardziej chcemy to wiedzieć.

Jennifer Lopez pozuje nago w nowej kampanii kosmetycznej. Jej ciało wygląda obłędnie! Premiera reklamy zbiegła się z 53. urodzinami gwiazdy

Kilka godzin temu do sieci trafił nowy spot reklamujący premierowy balsam do ciała od Jennifer Lopez. "Całą tę troskę i uwagę przykładamy do skóry twarzy, że czasami zaniedbujemy ciało. Zależało mi na stworzeniu rutyny pielęgnacyjnej dla ciała w celu zaspokojenia jego specyficznych i unikalnych potrzeb, a zaczęliśmy od pupy!" - możemy przeczytać w oficjalnym opisie kampanii. Oczywiście w wideo JLo Body zobaczymy Jennifer Lopez, która pozuje w mocno odsłaniającym kostiumie kąpielowym. Jednak najwięcej zamieszania zrobiła fotografia, gdzie Amerykanka jest... nago!

Wideo na profilu Lopez zdobyło już ponad 800 tysięcy polubień i prawie 11 500 komentarzy. Ten wynik nie dziwi nas w ogóle. Sami zobaczcie:

Za reżyserię wspomnianego filmiku odpowiedzialny jest Jason Bergh, który przez dwa lata filmował Lopez w ramach dokumentu "Halftime". Mężczyzna zrealizował też serię dokumentalną o Alicii Keys, "The Untold Stories". 

Balsam o nazwie "JLo Body by JLo Beauty Firm + Flaunt Targeted Booty Balm" można już kupić za 65$

Dobre balsamy do ciała