Jennifer Lopez i Ben Affleck są zaręczeni!

Portal Entertainment Weekly potwierdził ostatnie doniesienia: niecały rok po powrocie do siebie Jennifer Lopez i Ben Affleck zaręczyli się! W piątek wieczorem wokalistka udostępniła na Twitterze krótki klip, mówiąc:

„Mam naprawdę ekscytującą i wyjątkową historię do podzielenia się. Jeśli chcesz ją usłyszeć, musisz wejść na onthejlo.com. Nie wiem, czy wiecie, co to jest, ale to mój wewnętrzny krąg, w którym dzielę się moimi najbardziej osobistymi rzeczami"

 

W biuletynie "On The JLo", który został stworzony do kontaktu z fanami, gwiazda podzieliła się radosną nowiną i pochwaliła nową błyskotką na swoją dłoni. Na opublikowanym wideo Jen z uwielbieniem wpatruje się w pierścionek z brylantem w bladozielonym odcieniu o szmaragdowym szlifie:

„Jesteś idealny” - mówi wokalistka w wideo zaręczynowym, gdy w tle gra romantyczna muzyka.

52-latka i 49-latek wywołali plotki o zaręczynach na początku tego tygodnia, kiedy paparazzi sfotografowali Jen na zakupach. Fanom wokalistki nie umknął mały szczegół, a był to diamentowy pierścionek na jej palcu. W niedawnej rozmowie z Page Six, bliscy Afflecka, zdradzili też, że nie byliby zszokowani, gdyby aktor ponownie oświadczył się swojej ukochanej. Pierwszy raz wokalistka powiedziała "tak" Benowi w 2002 roku.

Jennifer Lopez i Ben Affleck - historia związku

Jennifer i Ben poznali się na planie filmu "Gigli" w 2001 roku. Ona była wtedy mężatką, przez co ich związek rozwijał się bardzo powoli. Jednak już rok później, w 2002 roku, nikt nie miał wątpliwości, że są parą. W tym samym roku aktor oświadczył się JLo. Byli wtedy jednym z najgorętszych duetów Hollywood i to właśnie w tamtym okresie zaczęto nazywać ich skrótem "Bennifer". Ich relacja nie trwała jednak zbyt długo, bo już w 2004 roku oficjalnie potwierdzili rozstanie. Mimo tego uczucie między nimi wcale nie wygasło. Rok temu wiadomość o ich powrocie do siebie po niemal 20 latach rozgrzała Internet do czerwoności. Jennifer Lopez i Ben Affleck zaczęli spotykać się krótko po zakończeniu poprzednich związków, co potęgowało niepewność o trwałość ich relacji. Te obawy były jednak zbędne. Ich relacja cały czas kwitnie, a zaręczyny są kolejnym krokiem, który może umocnić ich związek.