Jennifer Lopez właśnie skończyła 52 lata i jest dowodem na to, że można wyglądać o dwie dekady młodziej i zdecydowanie warto wchodzić drugi raz do tej samej rzeki. Być może gwiazda podpisała cyrograf z diabłem, ale nawet jeśli, to efekty są takie, że od lat jest ikoną piękna, niezależności i odwagi - jak widać, także w miłości.

Jennifer Lopez i Ben Affleck po raz pierwszy byli w związku w 2002 roku. Wtedy nawet się zaręczyli, ale po 2 latach mogliśmy już czytać w prasie nagłówki o rozstaniu. Oboje założyli rodziny z innymi partnerami, po drodze oboje wzięli ślub i wychowali dzieci - Ben z Jennifer Garner, a JLo z Markiem Anthonym. Podczas gdy po cichu wszechświat najwidoczniej kibicował tej relacji. Wraz z fanami, którzy nie przestali wierzyć w powrót ery "Bennifer".

Wczorajszy post Jennifer Lopez rozbił instagramowy bank - w momencie publikacji tego tekstu ma ponad 5 milionów polubień. "Po to żyliśmy", "Jeśli wchodzisz na instagram, rób to jak JLo", "Bijesz wszystkie możliwe rekordy" - piszą pod zdjęciami gwiazdy jej fani i przyjaciele z showbiznesu. Na zdjęciach Jennifer po prostu miażdży perfekcyjną sylwetką w kostiumie kąpielowym i czule całuje obejmującego ją Bena. Nic dwa razy się nie zdarza? Spójrzcie na to: