Kilka tygodni temu plotkowano, że Jennifer Lopez i Alex Rodriguez postanowili zakończyć swój związek. Para podobno od dłuższego czasu zmagała się z problemami w związku, jednak gwiazdy szybko wydały wspólne oświadczenie, w którym zdementowali doniesienia o zerwaniu zaręczyn. Niestety coś było na rzeczy, ponieważ para przyznała, że już nie jest razem. Co się stało?

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez rozstali się. Para potwierdziła tę informację w telewizyjnym show

To nie plotka, a fani są w szoku. Jennifer Lopez i Alex Rodriguez przyznali, że nie są już zaręczeni w popularnym programie telewizyjnym Today. Pojawiło się także oświadczenie pary:

"Zdaliśmy sobie sprawę, że jako przyjaciele jesteśmy lepsi i nie możemy się doczekać, aż tak pozostanie. Będziemy nadal współpracować i wspierać się nawzajem w naszych wspólnych biznesach i projektach. Życzymy sobie i swoim dzieciom wszystkiego najlepszego. Z szacunku dla nich, jedyny komentarz, jaki możemy podać, to podziękowanie wszystkim, którzy przesłali nam miłe słowa i wsparcie".

A jeszcze w marcu oboje przyznali, że "pracują nad niektórymi sprawami". "Nigdy oficjalnie się nie zerwali i nie rozmawiali o tym, nadal są razem. Trafili na trudny okres. Ale nie zerwali zaręczyn." - podał wówczas Page Six. Niestety para już oficjalnie zerwała zaręczyny. Już kilka dni temu zastanawiano się czy w relacji Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza wszystko się dobrze układa. Amerykanka została przyłapana bez swojego spektakularnego pierścionka zaręczynowego. Chodziło o zdjęcie z planu jej nowego filmu "Shotgun Wedding", na którym fani dopatrzyli się tego szczegółu.

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez: historia związku

Dziś 51-letnia artystka i 45-letni sportowiec są parą od 2017 roku. Oboje mają latynoskie korzenie - Lopez portorykańskie, za to Rodriguez dominikańskie. Oboje mają też po dwoje dzieci z poprzednich związków, które wspólnie wychowywali. Do zaręczyn Jennifer i Alexa doszło w marcu 2019 roku. Były gracz New York Yankees oświadczył się Lopez na plaży na Bahamach, a pierścionek zaręczynowy, który podarował swojej wybrance, był naprawdę spektakularny. Jego cena przyprawiała o zawrót głowy – kosztował ponad 5 milionów złotych. Para chciała się pobrać w połowie 2020 roku we Włoszech, niestety pandemia pokrzyżowała plany, dlatego Jennifer Lopez i Alex Rodriguez kilkukrotnie przekładali termin ceremonii.