Jennifer Lopez i Alex Rodriguez rozstali się?


Fani byli zaskoczeni, słysząc, że jedna z najbardziej lubianych par show-biznesu rozstała się po prawie czterech latach. Media obiegły informacje, że między wokalistką i baseballistą od miesięcy trwały problemy. Portal People podał:

Starali się, jak mogli - wszystko dla dzieci, ale wiedzieli, że to nie działa 

Informację o zerwaniu zaręczyn jako pierwszy podał portal PageSix, gdzie jeden z informatorów powiedział:

Para miała ciężki czas i właśnie dlatego doszło do rozstania. Alex przebywa aktualnie w Miami gdzie przygotowuje się do sezonu bejsbolowego, a Jennifer kręci swój film na Dominikanie. Oboje skupili się na swoich karierach.

Doniesienia te zostały potwierdzone przez People, który podkreślił, że para już od jakiegoś czasu zastanawiała się nad zakończeniem związku. Pierwsze sygnały, że między parą jest coś nie tak, pojawiły się kiedy zrezygnowali z kupna wspólnej rezydencji w Miami. Wtedy w najbliższym otoczeniu gwiazd zaczęły pojawiać się pierwsze domysły, że coś wisi w powietrzu... 

Podobno problemy pojawiły się podczas lockdownu. Wspólnie udali się nawet na terapię par, chcąc pracować na uratowaniem związku. Ostatecznie jednak nic nie dało, a poczucie frustracji w związku oraz pandemia powodowały ciągłe przekładanie ślubu. Jak podaje People, rozstanie w ich przypadku to nie taka prosta sprawa - para jest związana ze sobą również w kwestiach biznesowych. 

Jednak dzisiaj media obiegły kolejne informacje w sprawie...Para wydała właśnie oświadczenie, w którym zdementowała doniesienia o rozstaniu. Jak dalej będzie wyglądała przyszłość Jennifer i Alexa?

Para wydała oświadczenie w sprawie rozstania

Piątkowe doniesienia nie wskazywały na jakąkolwiek pozytywną zmianę w relacji Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza. Wszystko zmieniło się dzisiaj, kiedy para wydała wspólne oświadczenie dla magazynu People. Czego nowego się dowiedzieliśmy?

Pracujemy nad niektórymi sprawami 

Powiedziała J.Lo i jej narzeczony Alex Rodriguez. Jeden z informatorów również potwierdził, że nie doszło do rozstania:

Nigdy oficjalnie się nie zerwali i nie rozmawiali o tym, nadal są razem. Trafili na trudny okres. Ale nie zerwali zaręczyn. Jeniffer pracuje teraz na Dominikanie, a Alex jest w Miami, dlatego rzadko spędzają wspólnie czas, zwłaszcza biorąc pod uwagę czas kwarantanny i pandemii. 

Historia związku Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza

51-letnia artystka i 45-letni sportowiec są parą od 2017 r. Oboje mają latynoskie korzenie - Lopez portorykańskie, a Rodriguez dominikańskie. Oboje mają też po dwoje dzieci z poprzednich związków, którymi wspólnie się zajmują. Do ich zaręczyn doszło w marcu 2019 r. Były gracz New York Yankees oświadczył się Lopez na plaży na Bahamach, a pierścionek zaręczynowy, który podarował swojej wybrance, był naprawdę spektakularny, a jego cena przyprawiała o zawrót głowy – kosztował ponad 5 milionów złotych. Para chciała się pobrać w połowie 2020 roku we Włoszech, niestety pandemia pokrzyżowała plany, dlatego kilkukrotnie przekładali termin ceremonii.