To była tylko kwestia czasu! Jennifer Lopez i Alex Rodriguez ogłosili zaręczyny - to informacja sprzed kilkunastu godzin. ta decyzja nie powinna nikogo dziwić, para od początku nie szczędziła sobie czułości i wspierała na każdym kroku. Gwiazda i baseballista zaręczyli się podczas wypadu na plażę. Przy zdjęciu z pierścionkiem zaręczynowym Rodriguez napisał: "she said yes" (po ang. "powiedziała 'tak'"), za to Lopez skomentowała newsa serduszkami. Jennifer Lopez i Alex Rodriguez spotykają się od 2017 roku. Co ciekawe, to już piąte zaręczyny dla autorki hitów "If You Had My Love", "Waiting for Tonight", czy "Ain't Your Mama".

Emma Stone jest zaręczona! Gwiazda pokazała pierścionek zaręczynowy >>

Jennifer Lopez obcięła włosy! Zobacz krótkie uczesanie aktorki [fryzury gwiazd na jesień 2019] >>

Jennifer Lopez, Lili Reinhart i Cardi B jako tancerki na rurze! Zobaczcie zwiastun do "Hustlers" >>

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez ogłosili zaręczyny. Zobaczcie pierścionek zaręczynowy!

Pierścionek zaręczynowy Jennifer Lopez jest gigantyczny. Sami zobaczcie:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Jennifer Lopez (@jlo) Mar 9, 2019 o 5:34 PST

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez: historia związku

Jak podaje magazyn Entertainment Tonight Jennifer Lopez i Alex Rodriguez spotykają się od lutego 2017 roku (pewnego dnia wpadli na siebie w restauracji, a potem umówili na kolację), ale poznali się wiele lat wcześniej. Amerykańscy dziennikarze dotarli do zdjęć z 2005 roku, gdy J.Lo wybrała się z ówczesnym mężem, Markiem Anthony'm na mecz baseballu. Cała trójka pozowała do zdjęć na Shea Stadium. Od początku Jennifer i Alex zapewniali, że wiąże ich nie tylko miłość, ale i pokrewieństwo dusz. Sportowiec zawsze chętnie wspiera swoją wybrankę na galach rozdania nagród, czy podczas premier filmowych. Mimo pełni szczęścia, jeszcze rok temu Lopez twierdziła, że nie jest gotowa na ślub. "Wierzę w małżeństwo. Chciałabym zestarzeć się z kimś zaangażowanym w związek. Ale nie narzucam niczego teraz". Widocznie od tego czasu wiele się zmieniło. 

 Alex Rodriguez, Jenifer Lopez oraz Marc Anthony, 2005 rok

Jennifer Lopez wychodziła za mąż trzy razy. Była żoną Ojaniego Noà (1997-1998), Crisa Judda (2001-2002) oraz Marca Anthony’ego (2004-2014). Z tym ostatnim ma dwójkę dzieci. W latach 2002-2004 była zaręczona z Benem Affleckiem. Alex Rodriguez ma za sobą jedno małżeństwo z Cynthią Scurtis (2002-2008), z którą również ma dwójkę dzieci.

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez ogłosili zaręczyny. Wspólne zdjęcia