Mimo, że rok 2023 to dla Jennifer Lopez rok wielkiego muzycznego powrotu z długo wyczekiwaną płytą „This Is Me… Now” (tytuł nawiązują do kultowego „This Is Me… Then” z 2002 roku), gwiazda zdaje się kultywować złotą zasadę „work life balance”. I dobrze! Wakacyjne miesiące spędza na odpoczynku. Obecnie od strony praktycznej poznaje znaczenie mitycznego włoskiego nicnierobienia

W czwartek (11.08) Jen została przyłapana przez paparazzi z grupą przyjaciół (wykluczając Bena Afflecka, czy to zwiastun kolejnej kłótni kochanków?) w Lo Scoglio da Tommaso podczas wizyty w Nerano.

Śpiewali, jedli wystawną kolację, pływali łódką po wybrzeżu… Słowem – la dolce vita. Zazdrościmy! 

Jennifer Lopez w romantycznej sukience w kwiaty daje lekcję ponadczasowego wakacyjnego stylu 

Na ten wyjątkowy dzień 54-letnia artystka pochodząca z nowojorskiego Bronxu zrezygnowała z futer, obcisłych tank topów oraz workowatych bojówek i wybrała klasykę udekorowaną ultrakobiecym wzorem.

Jennifer Lopez podczas swoich włoskich wakacji / Fot. MEGA / Contributor / Getty Images

Więcej konkretów? Jennifer Lynn Lopez (a właściwie Affleck) dała się sfotografować w barwnej, utkanej z malarskiego kwiatowego motywu sukience na cienkich ramiączkach i o grzecznej długości midi. Połączyła ją z kompletem złotej biżuterii i parą charakterystycznych dla siebie gigantycznych okularów przeciwsłonecznych z ciemnymi szkłami. 

 PS Odcięte w talii sukienki z gorsetową górą i luźnym dołem w kształcie litery „A” to ulubiony fason Jen. Najchętniej inwestuje w te od House of CB London lub Reformation, o czym więcej piszemy tutaj: