Miley Cyrus i Liam Hemsworth od dawna należą już do przeszłości. Wspomnienia dawnej miłości powróciły za sprawą najnowszego albumu artystki „Endless Summer Vacation”. W tekstach utworów rozliczyła się z byłym partnerem i opowiedziała o wewnętrznych bolączkach. Dlaczego czekała aż 3 lata, aby wyjawić szczegóły rozpadu wieloletniego związku? Według anonimowych źródeł nie chciała działać pod wpływem emocji. „Wszyscy obwiniali ją za rozwód i nazywali »dzikim dzieckiem«, ale to nie było w porządku. Ich małżeństwo były toksyczne, a ona miała złamane serce” – donosił tygodnik People. „Ona nie próbuje uderzyć w Liama, ale czuje, że ma pełne prawo do własnej narracji po tym, jak wszyscy krytykowali ją po zerwaniu”. Swoją wersję historii przedstawiła między innymi w piosence „Flowers”, która zadebiutowała na listach przebojów w dniu 33. urodzin aktora. Przy pomocy subtelnych aluzji zasugerowała, że pozornie przykładny mąż miał dopuszczać się zdrad. Najwięcej emocji wzbudziły jednak kostiumy Miley. Zgodnie z interpretacją fanów złoty strój widoczny w teledysku był zainspirowany Jennifer Lawrence.

Jennifer Lawrence zaprzecza plotkom o romansie z Liamem Hemsworthem. Miley Cyrus miała nawiązać do zdrady we „Flowers”

Jeff Kravitz/FilmMagic/Getty Images

„Złota sukienka wygląda niemal tak samo jak jedna z kreacji Jennifer Lawrence, czyżby to z nią miał romans?” – pytano w komentarzach. Nieprzychylne uwagi nie uszły uwadze aktorki, ale do tej pory konsekwentnie zachowywała milczenie. Do momentu, aż do tablicy wywołał ją prowadzący Watch What Happens Live, Andy Cohen. „Dużo mówiono na temat sekretnej relacji, którą miałaś z Liamem Hemsworthem, kiedy on oficjalnie był z Miley Cyrus” – zaczął dziennikarz. Gwiazda szybko przerwała jego wypowiedź stanowczym: „To nieprawda”.

„Wszyscy wiemy, że jeden raz się pocałowaliśmy, ale to wydarzyło się lata po ich zerwaniu” – podkreśliła gościni. O zdarzeniu opowiedziała już w 2015 roku. „Dorastaliśmy razem. On jest naprawdę hot. Co ty byś zrobił na moim miejscu?” – mówiła wówczas. Rzeczywiście związek Liama i Miley pełen był zwrotów i upadków. Choć w 2012 roku, niedługo po wejściu na ekrany „Igrzysk śmierci”, doszło do zaręczyn, to po kilku miesiącach niedoszła panna młoda oddała wybrankowi pierścionek. Wrócili do siebie dopiero w 2016 roku.

Już nigdy nie usłyszycie „Flowers” na żywo. Miley Cyrus wydała zaskakujące oświadczenie >>

Aktorka dodała, że podobieństwo sukienek jest tylko dziełem przypadku. „Po prostu zakładam, że był to zbieg okoliczności” – powiedziała 32-latka. Następnie zwróciła się w stronę zebranej w studiu publiczności. „Czy jesteście usatysfakcjonowani?” – zapytała z przekąsem. Myślicie, że fani dadzą wiary oszczędnym zapewnieniom aktorki i uda jej się położyć kres krzywdzącym domysłom?