Jennifer Lawrence jest w ciąży!

Gwiazda "Igrzysk śmierci", Jennifer Lawrence już niedługo zostanie mamą! Portal People 8 września poinformował, że aktorka jest w ciąży i wraz ze swoim mężem, Cook'em Maroney'em, oczekują pojawienia się dziecka na świecie. Oboje wejdą w rolę rodziców po raz pierwszy.

Niedługo po tym osoba reprezentująca Lawrence również potwierdziła te doniesienia. Niestety na temat ciąży 31-letniej aktorki na ten moment nie wiemy wiele. Lauretka Oscara należy do grona tych gwiazd, które mocno dbają o swoją prywtaność i nie dzielą się szczegółami ze swojego życia. Zdobywczyni Oscara za film "Poradnik pozytywnego myślenia" oraz jej mąż, dyrektor jednej z galerii sztuki, rzadko komentują również swój związek publicznie.

Dlatego na ten moment nie wiemy, w którym miesiącu ciąży jest aktorka, jakiej płci będzie potomek oraz jakie imię dla dziecka wspólnie z ukochanym wybrali. Wszystko wskazuje na to, że te informacje poznamy już po narodzinach.

Jennifer Lawrence i Cooke Maroney: historia związku

Jennifer Lawrence i Cooke Maroney zaczęli spotykać się w 2018 roku a kilka miesięcy później para zaręczyła się. Ślub pary odbył się w 2019 roku i jak podawały wterdy zagraniczne media zakochani powiedzieli sobie "tak" w luksusowej posiadłości Belcourt Castle w Newport w Rhode Island. W tym dniu Jennifer Lawrence wybrała na swoją suknię ślubną zachwycającą kreację od domu mody Dior, którego jest ambasadorką od 2012 roku. Teraz natomiast okazuje się, że aktorka i Cooke Maroney spodziewają się dziecka.