Jennifer Lawrence w złotej kreacji na premierze filmu "Nie patrz w górę"

31-letnia Jennifer Lawrence obecnie spodziewa się pierwszego dziecka (ojcem jest mąż aktorki, Cooke Marone). Przyszła mama pokazała swój ciążowy brzuszek podczas premiery najnowszego filmu "Nie patrz w górę", która miała miejsce w niedzielę w Nowym Jorku. Aktorka zaprezentowała się na czerwonym dywanie w złotej błyszczącej kreacji marki Dior z półprzezroczystą peleryną. Do tego zdecydowała się na prosty makijaż z włosami związanymi w niski kok z luźnymi loczkami. Swoją stylizację aktorka uzupełniła biżuterią marki Tiffany & Co. Wyglądała po prostu spektakularnie!

Niedzielny pokaz filmu produkcji Netflix odbył się w Jazz w Lincoln Center i był pierwszą oficjalną premierą filmu. Było to również pierwsze wyjście aktorki na czerwony dywan od dłuższego czasu. Na wydarzeniu pojawiły się również inne gwiazdy, takie jak Leonardo DiCaprio, Meryl Streep, czy Kid Cudi.

Jestem podekscytowana, że mogę być tutaj z całą obsadą. Jestem bardzo podekscytowana tym filmem i tym, że ludzie go zobaczą - powiedziała Lawrence w wywiadzie dla ET

Jennifer Lawrence spodziewa się dziecka

Gwiazda już wcześniej pokazała swój ciążowy brzuszek podczas spotkania w Los Angeles z okazji pokazu filmu "Nie patrz w górę". Aktorka, która spodziewa się pierwszego dziecka wyznała, że jest niezwykle szczęśliwa i wdzięczna, że zostanie mamą, ale nie chce rozmawiać na ten temat. 

Gdybym była na przyjęciu, a ktoś powiedziałby: "O mój Boże, spodziewasz się dziecka", nie powiedziałabym: Boże, nie mogę o tym mówić, odejdź ode mnie psycholu!" Ale mój instynkt chce chronić swoją prywatność do końca życia, tak bardzo, jak tylko może - powiedziała aktorka