Jen wybrano na gwiazdę jubileuszowej okładki magazynu CR Fashion Book. Wystylizowana przez Carine Roitfeld Aniston pozuje w rozpiętej koszuli typu cropped z wyeksponowaną pod nią braletką Fleur du Mal, eleganckich spodniach  i krawacie. Na czarno-białej rozkładówce uchwyconej w obiektywie Zoey Grossman, serialowa Rachel Green pojawiła się jeszcze w kilku innych kreacjach, równie udanych lookach. Nasze ulubione? Cekinowa peleryna i oversize’owa marynara Bottega Veneta. 

W okładkowym wywiadzie Aniston szczegółowo opisała cztery zasady, których przestrzega, aby zachować dobre zdrowie, a przy okazji – z sukcesem – zadbać o sylwetkę. „Piję dużo wody, codziennie się ruszam, staram się jeść nieprzetworzone, świeże produkty i wysypiam się tyle, ile tylko mogę."  tłumaczyła, dodając: „Ta ostatnia część jest dla mnie wyzwaniem, ale jest niezwykle ważna. Natychmiast dotkliwie odczuwam brak odpoczynku”.

Kontynuując rozmowę z CR Fashion Book, Aniston zdradziła również, że dba o coś, co można by określić mianem higieny informacyjnej. Świadoma selekcja konsumowanych w telewizji, radiu i social mediach treści, pozwala jej zachować dobre zdrowie psychiczne. „Staram się naprawdę uważać na to, co wpuszczam do swojej przestrzeni w głowie” – powiedziała. „To prawdopodobnie oznacza mniej oglądania wiadomości”. „Nasz świat naprawdę stoi przed pewnymi wyzwaniami i wiem, że wszyscy bardzo się tym przejmujemy, ale myślę, że konieczne jest, abyśmy czasami wyciszali ten hałas” – dodała gwiazda.

W kwestii treningów, Aniston zdradziła, że jest wielką fanką Pvolve. Jest to naukowo opracowana metoda, która łączy aktywność o niskiej intensywności ze sprzętem do ćwiczeń oporowych w celu uzyskania rezultaty wykraczających poza tradycyjny trening. „Ta metoda motywuje mnie do ćwiczeń w sposób, jakiego nie odczuwałam od lat” – wyznała Jennifer. „Nie mogę się doczekać nowych zajęć, a kiedy wykonuję kolejne zadania, czuję się silniejsza i bardziej komfortowo w swoim ciele”.

Nie wiemy jak wy, ale my czujemy się zainspirowani. Czas na kolejną szklankę wody!