DeuxMoi nigdy nie pozycjonowało się na źródło wiarygodnych wieści podpartych solidnym researchem. Do pogłosek zwykle dodawane jest zalecenie „traktować z przymrużeniem oka”. Administratorka popularnego profilu aspirowała raczej do miana „Plotkary” w prawdziwym życiu. Z tym że wiedzę na temat znanych i bogatych podaje nie jako naoczna świadkini, ale odbiorczyni napływających licznie DM-ów. Internauci uwielbiają puszczać wodze fantazji i tworzyć niewiarygodne historie. Oczywiście niektóre z nich nie mijają się z prawdą. Właśnie tam zaczęto rozprawiać o romansie na planie „Wicked” i coraz częstszych spotkaniach Timothéego Chalameta i Kylie Jenner. Inne nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Do drugiej grupy natychmiast zaliczono doniesienia o rzekomej flircie Jenny Ortegi i Johnny'ego Deppa. Choć nowiny od początku budziły wątpliwości co bardziej wnikliwych fanów, gwiazdy postanowiły zdusić je w zarodku i nie dawać miłośnikom sensacji pola do popisu.

Jenna Ortega i Johnny Depp mają romans? Aktorka ostro skomentowała plotki

Jenna Ortega i Johnny Depp mieli poznać się za kulisami kontynuacji „Soku z żuka” i natychmiast wpaść sobie w oko. Wątpliwości internautów budził nie tylko wiek aktorów, ale także przeszłość 60-latka. Chociaż ostatecznie wyszedł z głośnych procesów sądowych obronną ręką, to nie ulega wątpliwości, że małżeństwo z Amber Heard nie było wolne od obustronnych nadużyć. Część użytkowników social mediów uważała, że dwoje dorosłych singli ma prawo dowolnie zarządzać życiem uczuciowym. Wszak 20-latka na randce z dojrzałym mężczyzną nie jest w Hollywood niczym nowym. Uczestnicy domniemanego romansu podjęli wysiłki, aby ukrócić wszelkie dyskusje. Najpierw plotkom zaprzeczyć miała wzburzona Ortega. Magazyn NME podaje, że dobitnie wyraziła swój stosunek do donosów:

„To jest tak niedorzeczne, że nie mogę się nawet z tego śmiać. Nigdy w życiu nie spotkałam Johnny’ego Deppa ani nie pracowałam z nim. Proszę, przestańcie szerzyć kłamstwa i zostawcie nas w spokoju”.

Za pośrednictwem rzecznika wypowiedział się także Johnny Depp. „Pan Depp nie ma żadnych powiązań – zawodowych czy osobistych – z panią Ortegą. Nie mieli okazji się poznać. Nie uczestniczy z nią w żadnym projekcie i nie ma takich planów. Jest zbulwersowany tymi bezpodstawnymi i złośliwymi plotkami, które mogą zaszkodzić jego reputacji i karierze” – przekazał przedstawiciel aktora.