Całe szczęście, że już niedługo Jenna Ortega wykona lewitujący taniec Winony Ryder w rytm „Jump In the Line”, bo popisy Wednesday Addams wyraźnie dały się jej we znaki. Dziwaczne kroki zaprezentowane na potańcówce liceum Nevermore szybko opuściły szkolne mury i stały się sensacją w mediach społecznościowych. Zbuntowaną nastolatkę z serialu Tima Burtona naśladowały Lady Gaga, North West i... łyżwiarki figurowe. Nie wspominając o niezliczonym gronie TikTokerów. 20-latka przyznaje, że jest zmęczona popularnością tanecznej sceny. Na szczerość pozwoliła sobie podczas prób do lubianego programu komediowego.

Jenna Ortega ma dość słynnego tańca Wednesday Addams

Jenna Ortega przygotowuje się właśnie do debiutu w roli prowadzącej Saturday Night Live. W krótkim spocie promującym zbliżający się wielkimi krokami odcinek padają słowa, które mogą ugodzić fanów kultowej już choreografii prosto w serce. „Mówiąc szczerze, to jest naprawdę dobrze napisane, ale nie mam ochoty na tańczenie układu Wednesday. Widzieliśmy to już tyle razy. Myślę, że nadszedł czas, żeby zrobić coś nowego” – mówi gwiazda. Po chwili kamera obraca się w stronę pozostałych obecnych na planie aktorów, którzy mają na sobie peruki i tiulową kreację z metką Alaïa. Ostatecznie tymczasowa gospodyni satyrycznego show zgadza się na odtworzenie viralowych kroków, choć zrobiła to bez większego przekonania (co wcale nas nie dziwi). 

Od wczoraj nagranie wyświetlono 1,5 miliona razy. Użytkownicy sieci nie kryją zachwytu. „Kocham to jak bardzo jest znudzona występem” – piszą w komentarzach. „Znaleźliście sposób, żeby zadowolić tych, którzy chcą zobaczyć taniec Wednesday, ale jednocześnie pokazaliście, jak niedorzeczne jest proszenia ją o to” – dodają następni internauci.

Wam też spodobał się klip? Psst, mamy dobrą wiadomość. Kolejne skecze z udziałem serialowej córki Gomeza i Morticii obejrzymy już w ten weekend!