Jason Momoa i Lisa Bonet ogłaszają koniec związku

42-letni aktor Jason Momoa i 54-letnia aktorka Lisa Bonet podzielili się informacją o zakończeniu ponad 16-letniego związku, w tym 5-letniego małżeństwa. Opublikowane oświadczenie było zaskoczeniem dla fanów, ponieważ według nich para tworzyła bardzo zgrany związek i nic nie wskazywało na jego rozpad. 

Wszyscy czuliśmy nacisk i zmiany tych czasów transformacji… Rewolucja się rozwija - a nasza rodzina nie jest wyjątkiem… odczuwając i wyrastając z zachodzących zmian sejsmicznych.  A więc dzielimy się wiadomościami rodzinnymi, że rozstajemy się w małżeństwie. Dzielimy się tym nie dlatego, że uważamy, że warto to opublikować, ale żeby zająć się naszym życiem z godnością i uczciwością. Miłość między nami trwa, ewoluuje w sposób, w jaki pragnie być znana i przeżywana. Uwalniamy się nawzajem, by być tym, kim uczymy się stać… - napisano we wspólnym oświadczeniu aktorów

Jason Momoa i Lisa Bonet - historia związku

Aktorzy po raz pierwszy spotkali się w klubie jazzowym w 2005 roku. Lisa Bonet była już wtedy po rozstaniu z Lennym Kravitzem, z którym ma córkę - znaną aktorkę Zoë Kravitz. 54-letnia Bonet znana jest głównie z roli Denise Huxtable w "Bill Cosby Show". Razem z Jasonem Momoą tworzyli udany związek przez ponad 16 lat, a w 2017 roku, po 10 latach postanowili wziąć ślub. Było to pierwsze małżeństwo aktora. Para ma razem dwójkę dzieci - 14-letnią córkę Lolę oraz 13-letniego syna Nakoa-Wolfa.