Jason Momoa i Lisa Bonet: rodzina jest najważniejsza

Jedna z najpiękniejszych par Hollywood, ogłosiła światu w styczniu tego roku, że zdecydowała się na rozstanie. Lisa Bonet (54 lata) i Jason Momoa (42 lata) byli razem przez prawie 16 lat. Co ciekawe, pobrali się dopiero w październiku 2017 roku. Mają dwójkę wspólnych dzieci: 13-letniego Nakoa-Wolf Manakauapo Namakaeha i 14-letnią Lolę Lolani. Jason jest również zżyty z córką Lisy z poprzedniego związku, czyli Zoë Kravitz. Kiedy aktorka świętowała premierę najnowszego "Batmana", a Bonet nie mogła pojawić się w Nowym Jorku podczas wydarzenia, rodzinę reprezentował i wspierał Jason z rodzeństwem Zoë. 

Getty Image

Jason Momoa i Lisa Bonet: czy nadal są razem? Komentarz aktora podczas Oscarów

Przed Oscarami zaczęły pojawiać się pogłoski o domniemanym powrocie do siebie pary. Zapytany na czerwonym dywanie o skomentowanie plotek, gwiazdor "Aquamana" i "Diuny" odparł: 

„Nie jesteśmy znów razem. Jesteśmy rodziną. … Mamy razem dwoje pięknych dzieci. Jesteśmy na zawsze rodziną”

Smaczku dodaje fakt, że na oscarowym after party magazynu Vanity Fair widziano jak Jason Momoa flirtyje z pewną piękną aktorką. Chodzi o Kate Beckinsale - Brytyjka była wcześniej w długim związku z Michaelem Sheenem, a także z reżyserem Lenem Wisemanem, czy aktorem Pete'm Davidsonem. Ten ostatni jest obecnie w związku z Kim Kardashian.

Getty Image

Jason Momoa i Lisa Bonet: rozstanie pary

Oscary odbyły się dwa miesiące po oficjalnym oświadczeniu pary dotyczącym separacji. Jason i Lisa poinformowali fanów i media o swoim rozstaniu poprzez konto na Instagramie aktora w styczniu tego roku: 

„Wszyscy czuliśmy nacisk i zmiany w tych czasach transformacji… Rewolucja się toczy, a nasza rodzina nie jest wyjątkiem…z uczucia można również wyrosnąć zważając na zachodzące zmiany sejsmiczne. Dlatego dzielimy się naszą rodzinną wiadomością, że rozstajemy się”. Jesteśmy bardzo podekscytowani, że po prostu tu jesteśmy. … To wciąż rodzina, wiecie?" -  powiedziała para we wspólnym oświadczeniu na koncie Jasona w tamtym czasie.

Media spekulują co mogło być powodem rozstania tak zgranej pary. Pewne źródła podają, że nabierająca tempa kariera Jasona, przestała odpowiadać spokojnemu życiu, które Lisa wiedzie w LA. Częste wyjazdy na plany zdjęciowe sprawiły, że para zaczęła się stopniowo od siebie oddalać. „Byli niesamowici przez lata, aż przestali być” – ujawniło źródło serwisu Stylecastes. To właśnie według informatora, jednym z powodów rozstania Momoa i Bonet była wschodząca kariera gwiazdy DC. „Kilka lat temu Jason walczył o znalezienie pracy. Teraz jego kariera kwitnie. I chce dalej pracować tak dużo, jak tylko może”- dodano. Podobno Bonet „nie była zainteresowana dołączeniem do niego „w każdym miejscu”, w którym nagrywa film, ponieważ cieszy się życiem w Los Angeles. Źródło potwierdziło również, że odległość była głównym powodem zakończenia związku Momoa i Boneta. „Trudno było im się rozstać” – powiedział wtajemniczony.