Jared Leto jako Paolo Gucci w "House of Gucci"

Mało który film zgromadził taką plejadę gwiazd w swojej obsadzie, jak "House of Gucci". Kiedy Jared Leto pojawił się na wielkim ekranie w filmie Ridleya Scotta, wielu fanów było zaskoczonych jego wyglądem.  Charakteryzacja aktora, który wcielił się w rolę Paolo Gucciego, była godna mistrzostwa. Przypomnijmy, Jared Leto zagrał u boku Adama Drivera jako Maurizio Gucciego, Lady Gagi jako Patrizii Reggiani oraz Al Pacino w roli Aldo Gucciego.

Jared Leto nie chce żegnać się z rolą w "House of Gucci"

Jak się okazuję, aktor nie ma zamiaru żegnać się z rolą Paolo Gucciego. Leto jest otwarty na dalsze odkrywanie fabuły między Paolo i Aldem Gucci. W jednym z wywiadów w programie „The Jess Cagle Show” na SiriusXM, Leto pochwalił swojego ekranowego partnera, Ala Pacino, którego nazwał „jednym z największych aktorów świata”. Pacino zagrał Aldo Gucciego, ojca Paola, a ich napięta relacja ojciec-syn to jeden z kluczowych wątków tego filmu. Jared Leto postanowił jeszcze bardziej zagłębić się w tą historię, planując stworzenie prequelu "House of Gucci" z Alem Pacino. Ma nawet pomysł na tytuł!

Chciałbym zrobić prequel do 'House of Gucci'”. „Tylko nas dwoje”, moglibyśmy tak to nazwać - powiedział Leto w wywiadzie

Relacje Jareda Leto z Alem Pacino

Jare Leto określił swojego filmowego ojca mianem hojnego, otwartego i życzliwego. Okazuję się, że gdy pierwszy raz spotkali się na planie filmu "House of Gucci", Pacino nie poznał aktora przez jego niezwykłą charakteryzację. 

Pierwszego dnia na planie nie wiedział, że to ja, więc podszedłem do niego i powiedziałem, no wiesz, 'cześć'. A on po prostu mnie zbył. Myślał, że jestem tylko włoskim dziwakiem, który próbuje z nim porozmawiać, zdobyć jego autograf czy coś w tym stylu. Podchodzę do niego dwa lub trzy razy i ktoś w końcu wyszeptał: „To Paolo, to jest Jared pod spodem”. A on powiedział: „Mój synu, mój synu" i upadł na podłogę. Był po prostu zdumiony - wyznał Jarek Leto

Aktor przyznał, że ten gest od jednego z największych aktorów świata, był czymś niezwykłym, co pozwoliło mu uwierzyć w siebie. Przyznał, że uwielbia pracować z Alem Pacino. Czy koncept prequela dojdzie do skutku? Czekamy na dalsze informacje.