Jaki typem jesteś według znaku zodiaku?

Baran: udajesz, że już ci nie zależy 

Po rozstaniu zachowujesz się tak, jakby już było po wszystkim. Udajesz, że z łatwością ruszyłaś dalej i nie masz zamiaru oglądać się przez ramię. Chociaż to nieprawda, jesteś zbyt dumna, żeby zdradzić swoje prawdziwe emocje. Nie dasz byłemu żadnej satysfakcji. Wolisz jako pierwsza go od siebie odciąć, by patrzeć, jak żałuje i usycha z tęsknoty. 

Byk: nadal pojawiasz się w domu byłego

Jesteś typem eks-partnerki, która nieustannie szuka wymówek, żeby pojawić się w domu byłego. Wciąż masz tam „rzeczy, które musisz odebrać”. Mogłabyś to wszystko zabrać za jednym razem, ale najwyraźniej „o czymś zapomniałaś”. Łudzisz się, że gdy będziecie sam na sam, na jego terenie, między wami jeszcze zaiskrzy. Tęsknisz, więc chcesz go zobaczyć. 

Bliźnięta: nie przestajesz utrzymywać kontaktu

Po zerwaniu traktujesz byłego bez emocji. Niestety, nadal wysyłasz wiadomości do eks w najmniej oczekiwanych momentach. Wymyślasz jakąkolwiek wymówkę, żeby z tylko z nim porozmawiać, czym niepotrzebnie robisz mu nadzieję. Chcesz mieć kontrolę nad wszystkim, co robi, lub wiedzieć z kim aktualnie się spotyka. 

Rak: piszesz do byłego pod wpływem emocji 

Kiedy byłaś w związku, twój (teraz) eks był ramieniem, na którym mogłaś się wypłakać. Już nie jesteście razem, ale ty nadal prosisz go o pomoc i zrzucasz na niego swoje największe problemy. W rezultacie były zawsze jest w twoim życiu, utrudniając ci ruszenie do przodu. Zamiast nieustannie szukać z nim kontaktu, porozmawiaj z przyjaciółmi lub spotkaj się z terapeutą. 

Znaki zodiaku, które najgorzej przechodzą rozstania >>