Ostatnio pokazałyśmy Wam 7 makijaży festiwalowych, które będą hitem tego lata i które same przetestowałyśmy na sobie podczas koncertów naszych ukochanych wykonawców (uwielbiamy festiwale za to, że bez oporów możemy testować nawet najodważniejsze makijaże). Po trendy zajrzałyśmy wtedy na Instagram czy backstage pokazów mody, ale to właśnie nowa kolekcja kosmetyków Avon mark. California Glow nas najbardziej zainspirowała (wiecie, że California Glow to kolekcja, która powstała z myślą o festiwalowym looku?). Podobnie jest i tym razem - rozświetlacze w kroplach, kolorowe tusze do rzęs, stemple do twarzy i ciała oraz opalizujące lakiery w stylu unicorn były punktem wyjścia do zmiksowania kilku najważniejszych trendów w jeden modny makijaż festiwalowy, który będziemy chciały nosić jeszcze długo po ostatnim koncertowym bisie.

Charakteryzują go rozświetlona cera, efekt glow, błyszczące kocie oko i kolorowe rzęsy, a także usta muśnięte błyszczykiem z brokatem oraz czarne gwiazdki i błyskawice, imitujące tatuaże.

Wypróbujecie? My na pewno i gwarantujemy Wam, że znajomi nie będą mogli oderwać od Was wzroku!

7 makijaży festiwalowych, które będą hitem tego lata>>

Modny makijaż festiwalowy - tutorial 

Jak wykonać ten oryginalny makijaż na festiwal? Wbrew pozorom nie jest on trudny, szczególnie, jeśli korzystamy z odpowiednich kosmetyków. Tutaj przydadzą Wam się na pewno nowości z kolekcji AVON mark. California Glow: turkusowa maskara, rozświetlacze w kroplach w trzech kolorach - srebrzystym, brązowozłotym i różowym, metaliczny lakier do paznokci oraz stemple do twarzy. Do tego kilka bestsellerów z linii AVON True Colour: rozświetlający podkład, diamentowa konturówka do oczu w pięknym, złocistym odcieniu i lśniący błyszczyk z drobinkami. 

1.  Pierwszy krok - nakładamy rozświetlający podkład. Można zrobić to palcami lub użyć specjalnej gąbeczki do makijażu.

2. Dolną powiekę podkreślamy diamentową konturówką i delikatne wychodzimy poza granicę oka.

3. Rzęsy malujemy kolorowym tuszem do rzęs, który pięknie podkreśli nasze spojrzenie.

4. Sięgamy po metaliczny rozświetlacz. Różowym i perłowym podkreślamy kości policzkowe, a tego w kolorze brązowozłotym używamy jak bronzera i delikatnie konturujemy nim twarz.

5. Na usta nakładamy mieniący się błyszczyk, a paznokcie malujemy metalicznym lakierem.

6. Ostatni krok to stemple do twarzy i ciała - gwiazdki i błyskawice. Dodajemy je przy zewnętrznym kąciku oka lub pod brwią, pod obojczykiem i na plecach. Gotowe!

Spakowane na festiwal? Sprawdźcie line-up i koniecznie przetestujcie ten makijaż, który doskonale podkreśli Wasz charakter! Więcej inspiracji szukajcie w naszej galerii. 

Kosmetyki z nowej kolekcji AVON mark. California Glow są dostępne od 13.06 w katalogu 9/2018. Można je zamówić u Ambasadorek Piękna AVON, w tym za pośrednictwem strony www.avon.pl, przez iKatalog AVON oraz w sklepie AVON Studio w warszawskich Złotych Tarasach. Ceny są naprawdę atrakcyjne!

Rozświetlacze do twarzy w płynie AVON mark., 14 ml, w cenie od 29,99 zł

Pogrubiające tusze do rzęs AVON mark. w pięciu intensywnych kolorach, 10 ml, w cenie od 17,99 zł

Stemple do malowania twarzy AVON mark., 1 ml, w cenie 21,99 zł

Opalizujące lakiery do paznokci AVON mark., 10 ml, w cenie od 9,99 zł

Podkład rozświetlająco-antystresowy AVON True Colour, 30 ml, w cenie 38 zł 

Diamentowa konturówka do oczu AVON True Colour, 0,28 g, w cenie 22 zł 

Ultralśniący błyszczyk do ust AVON True Colour, 6ml, w cenie 25 zł