Marka Londa Professional na Polskim rynku znana jest z tego, że tworzy wokół siebie prawdziwą fryzjerską społeczność, a do swojej oferty wprowadza profesjonalne rozwiązania z myślą o salonach, dla których najważniejsi są ludzie i osoba znaczy tak dużo, jak wygląd. Ta społeczność ciągle się poszerza, często o młodych stylistów i amatorów fryzjerstwa. Konkurs #PlayItCool Poland's First Top Hairdresser to jedna z najnowszych inicjatyw Londa Professional, w której wciąż możecie wziąć udział, a przy okazji spełnić fryzjerskie marzenia. 

Zasady 

Konkurs #PlayItCool Poland's First Top Hairdresser składa się z dwóch etapów. Pierwszy z nich polega na przesłaniu jury swojego portfolio fryzjerskiego w formie foto lub wideo (do 14 marca) - możecie zamieścić tam zarówno ulubione efekty koloryzacji, jak i strzyżeń. Kolejny etap konkursu to zadanie specjalne. Jury konkursu w odpowiedzi na wybrane zgłoszenia prześle zestaw farb do włosów z nowej linii Londa Cool Collection i wyzwanie. Wygrają najbardziej kreatywni! Formularz zgłoszenia do pierwszego etapu znajdziecie TUTAJ

Nagroda? 5 laureatów otrzyma zaproszenie na warsztaty ze stylistami fryzur - Pawłem Toczko, Damianem Kobą oraz z Tomaszem Piwowarczykiem. Dodatkowo, każdy z uczestników dostanie możliwość wzięcia udziału w profesjonalnej sesji zdjęciowej, a jego fryzjerski warsztat uzupełnią kosmetyki Londa Professional, w tym najnowsza linia produktów, Londa Cool Collection. 

Zastanawiacie się teraz jak zacząć? Pozwólcie, że Wam pomożemy. W naszej galerii znajdziecie koloryzacje i strzyżenia, które zainspirują Was do stworzenia pięknego portfolio konkursowego. Reszta zależy już od Was - powodzenia!