Zanim Angelina Jolie związała się z Bradem Pittem, w 2002 roku adoptowała siedmiomiesięcznego Maddoxa Chivana Thorntona Jolie (gdy aktorka związała się z Pittem, ten adoptował trójkę dzieci gwiazdy w 2006 i 2008 roku). Media wtedy oszalały, gwiazda filmów akcji jest teraz matką? Co więcej, chłopiec urodził się w Kambodży, gdzie Angelina nagrywała sceny do filmu "Lara Croft: Tomb Raider" oraz przyjechała jako przedstawiciel UNHCR. Początkowo Angelina wypełniła wniosek adopcyjny razem ze swoim ówczesnym mężem Billym Bobem Thorntonem, jednak sama sprawa trwała bardzo długo. Powodem był zakaz przeprowadzania adopcji ustanowiony przez Stany Zjednoczone z powodu zarzutów o handel ludźmi, właśnie z Kambodży. Co więcej, osoba zajmująca się adopcją Jolie została później skazana za oszustwa wizowe i pranie pieniędzy.  Paparazzi czyhali na Amerykankę wszędzie, gdzie się dało. Jak się potem okazało Maddox (ur. 5.08.2001 roku), wtedy jeszcze nosił imię Rath Vibol, został oddany przez matkę do domu dziecka w Battambang. Gdy Angie rozstała się z Thortonem otrzymała wyłączne prawo do opieki nad Maddoxem.

Trzy lata później Angelina Jolie zdecydowała się na kolejną adopcję. Tym razem chodziło małą dziewczynkę z Etiopii, Zaharę Marley Jolie-Pitt (ur. 8.01.2005 w Awasa). Pod koniec maja 2006 roku Angelina urodziła swoje pierwsze biologiczne dziecko, Shiloh Nouvel Jolie-Pitt. Potem Angelina razem z Bradem Pittem adoptowali wspólnie trzyletniego chłopca z Wietnamu o imieniu Pax Thien Jolie-Pitt. "Nowy" syn urodził się jako Pham Quang Sang 29 listopada 2003 roku w szpitalu, gdzie został porzucony przez matkę. Jolie znalazła go w jednym z sierocińców w Ho Chi Minh. Skąd imię Pax? Podobno zasugerowała je zmarła już matka Angeliny. Następnie 12 lipca 2007 roku Angelina urodziła bliźniaki, Knoxa Leona Jolie-Pitta i Vivienne Marcheline Jolie-Pitt.

Dziś 16-letni Maddox i o dwa lata młodszy Pax wychowują się z pozostałą czwórką dzieci Angeliny Jolie. Podobno najstarszy chce tak, jak rodzice spróbować swoich sił w branży filmowej. Podczas nagrywania "Nad morzem" Maddox pełnił funkcję asystenta producenta. A w "Najpierw zabili mojego ojca" już był podpisany jako "executive producer", czyli producent wykonawczy. Choć sławna mama bardzo chroni ich prywatność, najstarsi chłopcy raz na jakiś czas towarzyszą aktorce na premierach filmowych czy prestiżowych galach. Na początku stycznia 14-latek pojawił się z Jolie na rozdaniu Złotych Globów. Jak się prezentował w smokingu? Zobacz zdjęcia:

Jak wyglądają adoptowani synowie Angeliny Jolie? Zobacz jak wyrośli Maddox i Pax Jolie-Pitt >>

 

Post udostępniony przez LF City (@lf_city) Sty 31, 2018 o 1:55 PST