"Paryż nigdy nie śpi, inspiruje niezmiennie - na każdym kroku. My też się nie zatrzymujemy. Dlatego to miasto jest nam tak bliskie" przyznają projektantki marki. Nie dziwi nas to wcale: The Odder Side z każdą nową kolekcją i kampanią zachwyca coraz bardziej.

Tym razem, przy okazji nowego dropu, marka zabiera nas ponownie do Paryża.

To właśnie tutaj powstała analogowa sesja zdjęciowa, gdzie przed obiektywem fotografki Carly Dame stanęła Constance Arnoult. Paryska it girl w kontynuacji sesji "Girls of Paris" pokazuje nam jak wygląda dzień z życia francuskiej bohemy - wpada na kieliszek wina do ulubionej restauracji, pali papierosa czytając książkę, przechadza się po mieście, robi zdjęcia i sama nonszalancko do nich pozuje. 

6 modnych sukienek z polską metką, które chcemy mieć w swojej szafie jesienią 2019>>

Wcześniej, w pierwszej części kolekcji The Odder Side jesień-zima 2019/2020, Brygida Kubiś oraz Justyna Przygońska również zabrały nas do Paryża i rozkochały nas klimatem vintage french chic. Wtedy w sesji, wykonanej także przez Carly Dame, wzięło udział aż osiemnaście dziewczyn, które na co dzień mieszkają we francuskiej stolicy: Alizee Gamberini, Annabelle Belmondo, Julie Favre, Julie Jane, Milena Studel,Nadja Ghanem, Anna Samaha,Jeanne Du Correau, Leila Macaire, Virgine Nguyen, Anouchka Gauthier, ClaraJoly, Julie Jean Baptiste, Josephine Jeanneau, Emmaneuelle Dahl Eggerickx, Marguerite Thiam, Nika Du Nord i Juny Breeze.

Modne sukienki midi, które mamy na swojej jesiennej liście zakupów>>

Drugi drop pełen jest nowości marki - The Odder Side wprowadza na przykład długo wyczekiwane dżinsy z wysokim stanem. Poza tym znajdziemy tam szary wełniany płaszcz (idealny na wieczorne wyjścia), grube swetry i kardigany z naturalnych kolorach, oversize'owe koszule i kimonowe sukienki. Są też, obowiązkowo, klasyki z odkrytymi plecami, za które pokochałyśmy tę markę. Kolekcja jest spójna, gotowa do noszenia i łączenia - tak bardzo, że poza francuską prostotą od The Odder Side nie będziecie potrzebowały już niczego innego na jesień. 

Anna Lewandowska w sukience z oferty polskiej marki uwielbianej przez stylistki i redaktorki mody. Taką samą kupicie teraz z 40% rabatem>>