Jej sławni rodzice postanowili rozstać się w na początku tegorocznych wakacji, ale o tym, że Bradley Cooper i Iriny Shayk  przechodzą kryzys było wiadomo od dawna. W ciągu kolejnych tygodni plotkowano na temat ich związku, ale przede wszystkim zastanawiano się, kto będzie wychowywał małą Leę. Serwis TMZ podał wtedy, że para ustaliła pewne warunki między sobą. Nie chodzi o spisaną, formalną umowę - Irina i Bradley zdecydowali, że dla dobra dziecka będą mieszkać w tym samym mieście, a dokładnie w Nowym Jorku. Poza tym oboje postanowili, że podzielą się opieką po połowie, oczywiście biorąc pod uwagę ich napięte grafiki. 

Lea De Seine, córka Bradleya Coopera i Iriny Shayk. Jak wygląda?

Córka 44-letniego aktora i młodszej o 11 lat modelki urodziła się w 2017 roku. Dokładna data narodzin nie jest znana - sławni rodzice postanowili tego nie ujawniać. Wiemy tylko, że Lea De Seine ma 2 lata. Paparazzi kilkakrotnie udało się zdobyć zdjęcie Lei, ale oprócz fotografii informacje na temat córki Bradleya Coopera i Iriny Shayk kończą się. Ostatnio aktor i reżyser zabrał swoją pociechę na galę rozdania nagród w Waszyngtonie, na której uhonorowano przyjaciela Coopera, Dave'a Chappelle'a.

Przypomnijmy, Bradley Cooper i Irina Shayk byli parą od 2015 do 2019 roku. Wcześniej gwiazdor był związany m.in. z Suki Waterhouse, Zoe Saldaną, oraz Renee Zellweger, a także z z Jennifer Esposito, z którą wziął ślub w 2006 roku (jednak do rozwodu doszło 122 dni później). Shayk przez kilka lat spotykała się z Cristiano Ronaldo.

Bradley Cooper z córką na rozdaniu nagród im. Marka Twaina:

Invision/Invision/East News