Podarte rajstopy

Getty Images

Brzmi trochę onieśmielająco? Od lat czarne, podarte rajstopy kojarzą się głównie z buntowniczymi przedstawicielkami grungu. Za to Natalia Hołownia w swojej książce ,,Jak być Paryżanką w Polsce” wymienia ten trend jako bardzo francuski. Najlepiej sprawdza się w wersji klubowej - w parze z oversizową ramoneską i małą czarną. Jeśli nie boicie się wyróżniać, podarte rajstopy zakładajcie na co dzień z camelowym trenczem i sztruksową spódnicą. Jedno jest pewne, w tym połączeniu na pewno nie wtopicie się w tłum.

W kolorze cielistym

Getty Images

Połączenie kozaków z gołymi nogami podbiło ulice Mediolanu, Londynu i Nowego Jorku. Podczas Fashion Weeka, co druga Pani Redaktor miała masywne buty w zestawieniu z pudełkową marynarką. Czego nie widać jednak na zdjęciach, to rajstop w kolorze skóry. Większość blogerek trzęsła by się z zimna, nie mając na sobie tej dodatkowej warstwy. Znacie już ściśle strzeżony sekret modowej elity.

7 najpiękniejszych rzeczy na jesień w stylu „quiet luxury”. Będą inwestycją na całe życie>>

Na kolorowo

Getty Images

Blair Waldorf z serialu ,,Gossip Girl” oprócz eleganckich żakietów i opasek, uczyniła kolorowe rajstopy ogromnym trendem. Nagle każda dziewczyna dobierała je pod kolor płaszcza czy torebki. Wbrew pozoru są bardzo łatwe do stylizowania. Monochromatyczny look możecie przełamać właśnie rajstopami w intensywnym kolorze. W tym sezonie szczególnie cieszą się modele w odcieniu morskim, czerwieni i fioletu.

Wzory

Getty Images

Miłośniczki już wcześniej wspomnianego grungu, doskonale znają ten model. Czarne rajstopy we wzory, świetnie się sprawdzą ze skórzaną mini, t-shirtem Waszego ulubionego zespołu i flanelową koszulą. Nie możecie zapomnieć o masywnych glanach, które nadadzą Waszej stylizacji rockowego charakteru.