Natalia Hołownia, redaktor prowadząca Gala.pl oraz autorka internetowego talk show Gala Studio debiutuje ze swoją książką "Jak być paryżanką w Polsce". To swobodny i lekko humorystyczny przewodnik po dobrym stylu, w którym Natalia mówi o tym, jak została tytułową paryżanką i gdzie odnalazła swój własny Paryż w Polsce. Na przepięknych stronach ilustrowanych przez polską artystkę Annę Halerewicz, autorka przybliża wizerunek francuskich ikon stylu: Coco Chanel, Brigitte Bardot, Charlotte Gainsbourg czy Vanessy Paradise. "Jak być paryżanką w Polsce" to śmiałe spojrzenie przede wszystkim na "własne podwórko". Znajdziemy w nim przegląd polskich gwiazd, które reprezentują paryski styl oraz miejsca, w których możemy się poczuć niczym w Café de Flore w dzielnicy Saint Germain des Prés (wszyscy pamiętamy tę kawiarnię na rogu z okrągłymi stolikami, którą widzieliśmy w filmach!). 

Przeczytajcie najlepsze cytaty z książki >> 

„Nikt tak nie wpłynął na mój gust, jak Francuzki. Nauczyły mnie, że nie ma seksowniejszej fryzury, niż potargane włosy i że perfekcyjność jest wrogiem dobrego stylu”, Natalia Hołownia.

Poradnik "Jak być paryżanką w Polsce" nakładem Burda Publishing Polska pojawi się w sklepach 22 listopada. Już teraz możecie nabyć go w przedsprzedaży na empik.com